Mama pochyliła się we łzach nad trumną dziecka. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nagranie powala

Mama pochyliła się we łzach nad trumną dziecka. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nagranie powala Źródło: youtube.com John Doe

Pogrzeb małego chłopca wywołał ogromne poruszenie. Mama oraz rodzeństwo 7-letniego malca długo czuwało przy trumnie. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego, siostra zmarłego natychmiast chwyciła za telefon. Nagranie obejrzały miliony osób.

Pogrzeb 7-latka od dawna jest w centrum zainteresowania internautów. Wszystko przez nadzwyczajną rzecz, która się wtedy wydarzyła. To nie mogła być manipulacja - rozpacz mamy mówi sama za siebie.

Siostra zmarłego chłopca wszystko nagrała

Joy Ganda Vibar-Frog, mama zmarłego 7-letniego Trebby'ego, nie była w stanie ukrywać swojego ogromnego cierpienia. W kaplicy przy trumnie chłopca zebrali się wszyscy jego bliscy. Pogrzeb miał miejsce w Legaspi na Filipinach. Cała sala była wypełniona białymi kwiatami oraz balonami w tym samym kolorze. W pewnym momencie stało się coś niewytłumaczalnego, co do dzisiaj stanowi przedmiot dyskusji pomiędzy sceptykami oraz sympatykami zdarzeń nadprzyrodzonych.

Kaypee, córka Joy, a zarazem siostra Trebby'ego, natychmiast sięgnęła po telefon. Wszystko dlatego, że jeden z balonów znajdujących się przy trumnie zaczął sam, bez niczyjej pomocy, przesuwać się w stronę ławek. Trudno mówić o przypadku - w sali nie było nawet odpowiednio silnego przepływu powietrza, by móc sterować balonem.

Pogrzeb wzruszył internautów do łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy biały balon dotarł do ławek, zaczął przesuwać się w kierunku przejścia, wprost do Joy. Zatrzymał się na moment przy zrozpaczonej matce, a potem zaczął ją okrążać. Kobieta była zszokowana i jednocześnie wzruszona - uświadomiła sobie, że to znak z drugiej strony, który dawał jej zmarły syn. Przytuliła więc balon i nie mogła opanować łez. Wiedziała, że to ostatnie pożegnanie z dzieckiem, które w tamtej chwili w kaplicy musiało być obecne duchem.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski
3. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

- To jest piękne i przejmujące. Właśnie straciłam swoją 13-letnią córkę. Zwracam uwagę na wszystkie zdarzenia i szczegóły, które mogą być znakiem od niej.  Nie ma jej już 13 dni, moja dusza mocno cierpi, bardzo za nią tęsknię - napisała jedna z mam po stracie dziecka.

- O mój Boże, moje serce ściska się z bólu, ledwo można opisać ból tej biednej kobiety, jej syna i jej rodziny. Jestem jednak tak przytłaczająco wzruszony, że mały chłopiec tak wyraźnie zaznaczył swoją obecność. Nie obchodzi mnie, co ktoś powie. Balon, który niekontrolowany nie opuściłby płaczącej matki? Łał. Nigdy tego nie zapomnę. Spoczywaj w pokoju kochany chłopczyku - skomentował internauta.

- To było niesamowite. Naprawdę wierzę, że to był jego duch, który dał jej znać, że wszystko będzie w porządku - napisała smutno użytkowniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar na plaży. Ludzie oszaleli, leżaki i parasole latały w powietrzu, interweniowała policja
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Ujawniono zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Niektórzy wyciągają więcej niż prezydent Polski, inni niewiele ponad średnią krajową

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News