Treść nekrologów męża Magdy Umer przygnębia. Miał sparaliżowane 50% ciała i 3 wylewy przed śmiercią

Treść nekrologów męża Magdy Umer przygnębia. Miał sparaliżowane 50% ciała i 3 wylewy przed śmiercią Źródło: Wikimedia Common / Maciej Kłoś

Pogrzeb męża znanej polskiej piosenkarki odbędzie się w najbliższy czwartek. Pogrążona w żałobie wdowa pokazała nekrologi z gazet. Mężczyzna doznał 3 wylewów, przez co miał sparaliżowaną połowę ciała. Magda Umer przyznaje, że jest szczęśliwa, że jej mąż przestał już cierpieć.

Jak informują media, pogrzeb Andrzeja Przeradzkiego, który zmarł 29 listopada, odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 grudnia. Mężczyzna był przedsiębiorcą, a prywatnie mężem znanej i cenionej wokalistki Magdy Umer. W chwili śmierci miał 70 lat. Wdowa po inżynierze pokazała nekrologi z gazet i podziękowała wszystkim, którzy wspierali jej męża w ostatnich, niezwykle trudnych dla niego dniach. Portal WP podaje, że piosenkarka jest pogrążona w żałobie, ale jednocześnie szczęśliwa, że jej mąż przestał cierpieć. 

Pogrzeb męża Magdy Umer odbędzie się w czwartek

Andrzej Przeradzki w ciągu ostatnich 6 lat życia doznał aż 3 rozległych wylewów, które skutkowały paraliżem połowy jego ciała, twarzy oraz problemami z pamięcią i mówieniem. Każdy kolejny rok nie przynosił poprawy, wręcz przeciwnie - było coraz gorzej. Pogrążona w żałobie żona mężczyzny postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych nekrologami opublikowanymi w gazetach. Zawierają między innymi podziękowania dla lekarzy, którzy zajmowali się Andrzejem Przeradzkim w tym niewątpliwie trudnym okresie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


 
- Wszystkim, którzy przez wiele miesięcy starali się pomóc mojemu mężowi w chorobie (...), najserdeczniej dziękuję i kłaniam się nisko - czytamy w jednym nekrologu.

- Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Mąż, Tata i Dziadek, o czym zawiadamiamy pogrążeni w bólu, ale i szczęśliwi, że przestał już cierpieć - informuje kolejny.

Andrzeja Przeradzkiego żegnała Krystyna Janda

Przypominamy, że wcześniej biznesmena żegnał przejmującym wpisem na Facebooku jego syn Franciszek:

- Pierwszy raz umarłeś w poniedziałek, jakoś po ósmej rano. Widzieliśmy się dwie godziny później, ale myślę, że już tego nie wiedziałeś. (...) Drugi raz umarłeś w piątek, przed szesnastą. Myślę, że twoja stypa może być jeszcze weselsze niż babci Wandzi. Chociaż w sumie nie wiem. Brakuje ciebie, żeby te wszystkie historie opowiedzieć - napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

O śmierci Andrzeja Przeradzkiego napisała także Krystyna Janda, która przyjaźni się z Magdą Umer. Jak pisała aktorka, to już kolejna w tym roku śmierć bliskiej dla niej osoby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną tylko wybrani. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News