Niebywałe sceny na pogrzebie Karpiel-Bułecki. Zdjęcie pojawiło się w sieci

Niebywałe sceny na pogrzebie Karpiel-Bułecki. Zdjęcie pojawiło się w sieci Źródło: youtube.com Tygodnik Podhalański

Pogrzeb Karpiel-Bułecki odbył się wczoraj, kondukt żałobny zgromadził się na znanym zakopiańskim cmentarzu, na Pęksowym Brzyzku. W sieci pojawiło się zdjęcie opublikowane przez jednego z rodu Karpielów, postanowili pożegnać zmarłą w specyficzny sposób.

Pogrzeb ukochanej nestorki rodu odbył się 3 lipca. W jej ostatniej drodze towarzyszyli liczni krewni, znajomi i przyjaciele. Bracia Karpiel-Bułecka wraz ze stryjem postanowili szczególnie uczcić pamięć zmarłej.

Rodzina Karpielów pogrążona w żałobie

6 dni temu Staszek Karpiel-Bułecka przekazał fanom smutną informację o śmierci ukochanej babci. Na Instagramie pokazał jej czarno-białe zdjęcie, które podpisał: "Tak po cichutku odeszłaś, nie mówiąc nic o tym. Na zawsze zostaniesz w moim sercu. Kocham cię, Babciu". Internauci zaczęli składać liczne kondolencje, a wczoraj, 3 lipca, odbył się pogrzeb seniorki.

- SKB skład godnie pożegnał babcię Zosię - napisał Stanisław Karpiel-Bułecka pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem. Pozuje na nim z braćmi, Janem i Szczepanem oraz stryjem, piosenkarzem Sebastianem. Zmarła była dla artysty macochą. Każdy z panów postanowił oddać hołd zmarłej i w jej ostatniej drodze poszli w tradycyjnych strojach góralskich. Zofia Karpiel-Bułecka była góralką z krwi i kości, dbała też o rodzinne tradycje. Wnukowie stwierdzili, że to będzie najlepszy sposób, aby uczcić pamięć o babci.

Pogrzeb odbył się na zakopiańskim Pęksowym Brzyzku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zofia Karpiel-Bułecka była nazywana "ciotką Bułeckulą". Była bardzo zaangażowana w przekazywanie góralskich tradycji i kultury, prowadziła też znany pensjonat i karczmę "Babcyno Jatka". Gościli w niej m.in. Jeremi Przybora, Maryla Rodowicz czy też Wojciech Młynarski. Na pogrzebie nie zabrakło sław: pojawiła się m.in. żona Sebastiana Karpiel-Bułecki, Paulina Krupińska, a także Kayah oraz projektant Tomasz Ossoliński. W sieci pojawił się też krótki reportaż z pogrzebu udostępniony przez Tygodnik Podhalański na platformie YouTube.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najbardziej lubianych uczestniczek show stacji TVN-u. Fani pogrążeni w smutku

2.Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego Polaka

- Stasiu trzymaj się twardo po góralsku! Choć serce gorące i będzie płakać - życzyła fanka Staszka.

- Pani Babcia z pewnością dumna z takiego orszaku. Tak poza tematem: Pan drugi od lewej to jak młodsza wersja Ciebie Staszku. Skóra zdjęta! - skomplementowała internautka.

- Straszny smutek. Nie pozostało nic innego jak żyć, tak jak żyła Zosia - przyznała kolejna osoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk
  2. Robert Lewandowski powalczy dziś o kolejny rekord. Wystarczy jeden gol, by zapisał się w historii
  3. Magda Gessler pokazała, jak odpoczywa. Wszyscy patrzyli tylko na jej kolana, 1 detal wszystko zdradził
  4. Kiedy wyszli na scenę "Mam talent" jury myślało, że doszło do pomyłki. Zmienili zdanie, gdy zobaczyli, co chłopcy robią z ustami
  5. Myjesz grzyby przed gotowaniem lub suszeniem? Konsekwencje mogą być fatalne, dla własnego dobra lepiej wiedzieć
  6. Dramat na wiecu Andrzeja Dudy. Zaatakowano dziennikarza, interweniowała policja

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News