Pogoda w Polsce szaleje! Nagłe i radykalne ocieplenie

Pogoda w Polsce szaleje! Nagłe i radykalne ocieplenie

Zła wiadomość dla fanów typowej zimy. Wszyscy widzimy co się dzieje za oknami i wielu z nas dalej nie dowierza. Pogoda w Polsce szaleje! Doświadczymy nagłego i radykalnego ocieplenia!

To definitywny koniec mrozów. Nadchodzi jeszcze większe ocieplenie niż to, którego wszyscy już doświadczyliśmy. ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające zdjęcia NASA. Tak szybko zmienia się klimat Ziemi (zdjęcia)

Niesamowite ocieplenie

W niektórych miastach termometry pokażą nawet 12 stopni. To niesamowite zjawisko, tak wysokich temperatur w Polsce, na początku lutego nie było jeszcze nigdy. Do drastycznych zmian dojdzie na przestrzeni... godzin! "Idzie luty, podkuj buty" tę mądrość ludową możemy wyraźnie odłożyć do lamusa. W tym roku luty w niczym nie będzie przypominał zimowego miesiąca. Możemy pożegnać wszelkie nadzieje na opady śniegu. Pogoda w Polsce oszalała! ZOBACZ TAKŻE: Kuriozalny pomysł naukowców. Aborcją i eutanazją dzieci chcą walczyć z ociepleniem klimatu

Synoptycy nie mają wątpliwości

Synoptycy z IMGW nie pozostawiają wątpliwości: będzie cieplej, o wiele cieplej. Pojawi się również zachmurzenie, głównie w nocy. Zdecydowanie najcieplej będzie na zachodzie kraju. Wysokie temperatury przyniosą również opady deszczu. Nie ma wątpliwości, że patrząc na termometry mamy już wiosnę, na pewno nie zimę. ZOBACZ TAKŻE: #TeoriaSpiskowa Polska mogła zostać zaatakowana bronią klimatyczną. „Oto dowody”

Pogoda w Polsce szaleje!

Przy aktualnych temperaturach w Polsce, ciężko uwierzyć, ze kiedykolwiek w naszym kraju były zimy stulecia, w których temperatura spadała do kilkunastu stopni poniżej zera, a na zamarzniętej ziemi leżały 60 cm warstwy śniegu. Niestety, taka pogoda, choć wydawać by się mogło, że ciepło nam sprzyja - jest dla naszych organizmów bardzo niekorzystna. Wzrasta procent zachorowań na grypę i inne przeziębienia przenoszone drogą kropelkową. Przez duże wahania temperatur, nienaturalne dla naszej strefy klimatycznej, mamy również obniżoną odporność. ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzna zamontował w budzie klimatyzację dla swojego psa. Zrobił to ponieważ… (FOTO) Takie anomalie są niestety oznaką tego, w jak złym stanie znajduje się nasza planeta. Globalne ocieplenie czy efekt cieplarniany są faktami, a nie tylko opisanymi w podręcznikach możliwościami. Źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł