Był w parku, gdy wiar zaczął łamać drzewa jak zapałki. Nagranie z monitoringu miejskiego tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Był w parku, gdy wiar zaczął łamać drzewa jak zapałki. Nagranie z monitoringu miejskiego tylko dla ludzi o nerwach ze stali Źródło: Monitoring Miejski w Aleksandrowie Łódzkim

Nagranie z monitoringu miejskiego w jednym z polskich miast doskonale ukazuje, jak niebezpieczna potrafi być pogoda. W jednej chwili mężczyzna siedział w parku, w drugiej musiał z niego uciekać w obawie o własne zdrowie oraz życie. Wyjątkowo szokujące wideo, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

W nocy z piątku na sobotę pogoda była wyjątkowo nieprzewidywalna. Tylko w województwie łódzkim odnotowano aż 170 interwencji straży pożarnej w związku z lokalnymi podtopieniami i usuwaniem wiatrołomów. W sieci pojawiło się nagranie z Aleksandrowa Łódzkiego, na którym doskonale widać, jak pogoda może się zmienić dosłownie w kilka sekund.

Nieprzewidywalna pogoda siała zniszczenie w całym kraju

Nagranie z miejskiego monitoringu w Aleksandrowie Łódzkim ukazuje ludzi beztrosko odpoczywających sobie w parku. Po kilku sekundach pogoda zmieniła się tak drastycznie, że byli zmuszeni uciekać przed łamiącymi się na ich oczach drzewami. W ostatniej chwili udało im się uniknąć poważnych obrażeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Burza w Aleksandrowie Łódzkim wyrządziła bardzo dużo szkód. Zniszczone zostały między innymi takie miejsca jak siłownia plenerowa czy plac zabaw. Na szczęście nie było żadnych ofiar. Obecnie z powodu nawałnicy, która przeszła przez region, obowiązuje zakaz wstępu do parku miejskiego oraz odwołano zaplanowany na weekend zjazd food trucków.

Jak przekazała Wojewódzka Państwowa Straż Pożarna w Łodzi, najwięcej połamanych drzew oraz zalanych budynków i ulic było w miejscowościach takich jak Zduńska Wola, Zgierz, Łódź, Skierniewice, Brzeziny i Łęczyca. Wskutek porywistego wiatru uszkodzone zostały dachy kilku budynków. Ulewa spowodowała również zalanie tuneli przy ul. Niciarnej w Łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Nagranie ukazuje ogrom zniszczeń, do jakich doszło w Aleksandrowie Łódzkim. Ludzie odpoczywający w parku musieli uciekać przed drzewem, które nieoczekiwanie zostało powalone na ziemię przez porywisty wiatr. Całość sytuacji wygląda przerażająco. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny
  4. TVP przekazało smutne informacje, Polacy w żałobie. Nie żyje Henryk Płóciennik
  5. Fenomenalny trik na pranie ubrań. Prawdziwy hit, będą jak nowe, już nigdy się zniszczą w pralce
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News