Synoptycy nie widzą co się dzieje! Nadchodzi szokująca zmiana pogody

Synoptycy nie widzą co się dzieje! Nadchodzi szokująca zmiana pogody Źródło: Fot. Pixabay

Pogoda 1 listopada będzie naprawdę zaskakująca. Synoptycy dawno nie widzieli czegoś takiego i nie wiedzą, jak to w ogóle możliwe. Nadchodzi szokująca zmiana pogody, będziecie zaskoczeni, jak wyglądać ma niebo w Święto Zmarłych.

Pogoda 1 listopada to prawdziwe zaskoczenie dla synoptyków z całego kraju. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany w naszej aurze. Wszystkich to zszokuje, a Święto Zmarłych zapowiada się naprawdę dobrze. Nie było tak w Polsce od lat. Szykuje się ogromna zmiana w aurze pogodowej nad Polską. Ściągają do nas dwa fronty, jeden z Rosji, a drugi znad Morza Śródziemnego. W poniedziałek żegnamy deszcze, a już we wtorek zawita do nas naprawdę ładna pogoda. Chyba nikt z nas nie przypuszczałby, że może nas w listopadzie taka piękna pogoda spotkać. Ale Słoneczko to nie wszystko. Przywitają nas również bardzo wysokie temperatury nawet do 20 stopni. To naprawdę iście wiosenna aura.

Pogoda 1 listopada będzie piękna

1 listopada w Święto Zmarłych wielu z nas pojedzie na groby bliskich, aby zapalić znicze i pomodlić się za pamięć zmarłych. Zawsze wtedy policja organizuje akcję "Znicz". Przez złą pogodę wielu kierowców brało udział w wypadkach, teraz przy ładnej pogodzie może się to zmienić i będzie mniej ofiar na Wszystkich Świętych. Co odpowiada za taką pogodę w Polsce? Najważniejszą rolę odgrywa tutaj niż znad Morza Śródziemnego oraz wyż znad Rosji. Pomiędzy nimi znajduje się Polska i tam będzie gromadzić się ciepłe powietrze. W centralnych województwach temperatura będzie bliska 20 stopni.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ocieplenie będzie miało jednak nieprzyjemną niespodziankę

Nie może być jednak zbyt kolorowo. Zaobserwowano, że w tym czasie może mocniej powiać. W niżej położonych regionach będzie to od 40 km/h do 60 km/h. W górach i pogórzu ten wiatr będzie o wiele silniejszy i będzie wiało od 80 km/h do nawet 90 km/h. Taka ładna pogoda będzie nie tylko na 1 listopada. Synoptycy przewidują, że taki stan rzeczy potrwa przynajmniej do niedzieli. To znaczy, iż w weekend będzie można wybrać się na spacer przy ładnej pogodzie i zobaczymy piękną złotą jesień. Później niestety znowu przyjdą deszcze i nieprzyjemny zimny wiatr, który będzie towarzyszyć nam aż do nadejścia wiosny. Wszyscy zapewne czekamy do wiosny i lata aż będzie temperatura powyżej 15 stopni. Trzeba jednak przetrwać ten okres i cieszyć się z każdego ciepłego promyka słońca, gdyż na naszym niebie będzie go, po przyszłym ociepleniu, coraz mniej aż do wiosny.  1. Absurdalne wyjaśnienie dla wszystkich wypadków SOP. Śmiać się czy płakać?
  2. Andrzej Duda przyłapany na oszustwie? Prawica jest na niego wściekła
  3. Dramat Waldusia z Kiepskich. „Będę walczył do końca, nie poddam się”
  4. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
  5. Jamnik charakter. Są milutkie z wyglądu, ale kryją mroczne sekrety
Następny artykuł