Mateusz Morawiecki został przyłapany podczas zakupów na stoisku sieci sklepów Lewiatan, otwartego przy Kongresie 590 pod Rzeszowem. Ceny, za jakie sprzedawano tam produkty były niewiarygodnie niskie!

Kongres, który odbywa się w Jesionce pod Rzeszowem, przyciąga wiele ważnych osobistości. Podczas wydarzenia Mateusz Morawiecki wybrał się na zakupy spożywcze do specjalnie przygotowanego stoiska sieci sklepów Lewiatan. To, co internauci zauważyli na zdjęciach jest szokujące!

Ceny niże nawet 4-krotnie

Na fotografiach umieszczonych przez Gazetę Polską na tweeterze, wyraźnie widać ceny niektórych produktów spożywczych, np. napojów. Okazuje się, że elita będąca na Kongresie, mogła zakupić je w cenach od 50 groszy do 1,50 zł. Ceny są wręcz niewiarygodne porównując je do tych, z którymi na codzień mamy styczność w sklepach.

Burza w internecie

Rozzłoszczeni internauci pytają, jak możliwa jest tak duża rozbieżność cenowa w artykułach, które codziennie kupujemy? Dlaczego elita ma dostęp do tak takich produktów a przeciętni Polacy płacą o wiele więcej?

Spekulacji jest wiele. internauci zaczęli się nawet zastanawiać, czy podane ceny nie są w innej walucie: „A w jakiej walucie te ceny? W euro?” lub czy nie nałożono na nie podatku VAT: „Nie ma podatku to i ceny niższe”.

fot. twitter.com/GPtygodnik
fot. twitter.com/PanZolty

Źródło: finanse.wp.pl

Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!

Oto najbogatsze i najbiedniejsze województwa! Przepaść między pierwszym miejscem a resztą PORAŻA

...

Zobacz również