Przed chwilą oficjalnie poinformowano. Słynny podróżnik popełnił samobójstwo

Przed chwilą oficjalnie poinformowano. Słynny podróżnik popełnił samobójstwo

Wczoraj świat obiegła informacja o śmierci jednego z najpopularniejszych podróżników świata. Zagadkowe kulisy odejścia gwiazdora niedługo pozostawały tajemnicą. Dziś prokuratura i RMF FM oficjalnie poinformowały, co spowodowało zgon Anthony'ego Bourdain'a.

Od czasu wydania swojej pierwszej książki "Kitchen Confidential" w 2000 roku nowojorski kucharz Bourdain nie musiał martwić się już o swoją finansową przyszłość. Książka stała się prawdziwym hitem na rynku, co przysporzyło mu sławy, która nie stopniała nigdy. Przez 18 lat Amerykanin był absolutnym liderem nie tylko smaku i stylu kulinarnego, ale także, jeśli chodzi o prowadzenie swoich programów. Awangardowe podejście do kwestii autentyczności i ukazania życia odwiedzanych przez siebie miejsc na całym świecie od kuchni stworzyło prawdziwą markę, z którą liczyć musiał się każdy chcący zyskać sławę restaurator. Niestety Anthony Bourdain popełnił samobójstwo podczas kręcenie najnowszych odcinków jednego ze swoich programów we Francji. Do tragedii doszło wczoraj, a dziś wiemy już, jak zginął podróżnik i znawca kuchni.

RMF FM podało przyczynę śmierci Bourdain'a

Po całym dniu spekulacji nad powodem zgonu amerykańskiego celebryty, wiemy już, co go spowodowało. Jak podaje RMF FM, Anthony Bourdain powiesił się na pasku swojego szlafroka w łazience pokoju we francuskim Kaysersberg-Vignoble. Szef kuchni pozostawił 11-letnią córeczkę Ariane. Powód samobójstwa nowojorczyka wciąż pozostaje nieznany. Śledztwo wykluczyło jakikolwiek udział osób trzecich. Śmierć Bourdain'a odkrył jego francuski przyjaciel, Eric Ripert. Sprawę skomentował już miejscowy prokurator Christian de Rocquigny. - Nie ma żadnego śladu, który wskazywałby na to, że ktoś wszedł do jego pokoju w jakimkolwiek momencie - przekazał przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości. Odejście Anthony'ego Bourdain'a jest wielką stratą nie tylko dla jego rodziny i przyjaciół, ale również dla świata kuchni i telewizji. Z racji jego śmierci oczywiście nie zostaną dograne następne odcinki hitowych show. Fani mają jedynie nadzieję, że wyemitowany zostanie ostatni odcinek z udziałem gwiazdora. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu, WSTRZĄSAJĄCE informacje
  2. Oszukał całą Polskę! NAJSŁYNNIEJSZY gwiazdor w historii TVN wykiwał wszystkich
  3. Jackowski ZNISZCZONY! To będzie koniec jego kariery?
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: RMF FM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News