Ogromna eksplozja w polskim mieście! Ludzkie szczątki i lej po wybuchu

Ogromna eksplozja w polskim mieście! Ludzkie szczątki i lej po wybuchu

Podhale: w miejscowości Bańska Niżna doszło dziś do potężnej eksplozji. Przybyła na miejsce straż pożarna odnalazła jedynie ludzkie szczątki. Sprawą zajęli się śledczy.

Podhale: mundurowi z Bańskiej Niżnej pod Nowym Targiem otrzymali dziś zgłoszenie o próbie samobójczej mieszkańca miejscowości.

Podhale: samobójstwo przez wysadzenie

Po przybyciu na miejsce odnaleźli jedynie lej po ogromnej eksplozji i ludzkie szczątki rozrzucone w promieniu aż 200 metrów. Sprawę bada policja i prokuratura. Oprócz samobójcy nikt inny nie ucierpiał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Samobójcą był 40-letni mieszkaniec Bańskiej Niżnej. Okazuje się, że był miłośnikiem pirotechniki, a w jednym z poprzednich wypadków stracił rękę. - Na razie niewiele wiemy o okolicznościach zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci. Potwierdzam, że w wybuchu zginęła jedna osoba. I nie chodzi o wybuch gazu - przekazała w komunikacie rzeczniczka nowotarskiej policji Dorota Garbacz.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wsadziła roczną wnuczkę do piekarnika. Policjanci nie mogli na to patrzeć
  2. Kurski dostał kupą przed kamerami! Upokorzenie prezesa TVP
  3. Życie Marka Falenty w niebezpieczeństwie! Szokujące kulisy afery taśmowej
  4. Szczeniaki wyglądają nieziemsko! Chihuahua zapłodnił… pitbulla
  5. Ile zarabia Agata Kulesza? Gwiazda „Idy” i „Róży”
źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News