Już nie raz mieliśmy okazję przekonać się, jak potężna jest siła internetu. Udostępnij i pomóż mężczyźnie odnaleźć zaginionego brata bliźniaka!

Menachem Bodner jest byłym więźniem obozu koncentracyjnego Auschwitz. Rodzina mężczyzny, która wierzy w siłę internetu, postanowiła za pośrednictwem Facebooka odnaleźć w imieniu Menachema brata. Chłopcy zostali rozdzieleni w 1945 roku, dwa dni przed wyzwoleniem obozu. Mieli wtedy niewiele ponad 4 lata. Bliźniacy urodzili się w 1940 roku na Węgrzech.

Do facebookowych poszukiwań dołączyła się amerykańska ambasada w Warszawie. Z ich relacji wynika, iż nie wiadomo, jakie były dalsze losy zaginionego bliźniaka. Przypuszcza się, że został adoptowany przez chrześcijańską rodzinę i zamieszkuje Stany Zjednoczone. Równie prawdopodobne jest, że nadal przebywa w Polsce.

Zaginionego brata bliźniaka rozpoznamy po tatuażu na ramieniu z numerem A-7734. W sieci udostępniono również zdjęcia Jolli’ego w wieku 4 lat, oraz przedstawiono, jak obecnie wygląda Menachem. Wysoce prawdopodobne jest, że bracia są do siebie bardzo podobni.

Amerykańska Ambasada apeluje do użytkowników internetu:

” Im więcej osób o tym usłyszy, tym większa szansa że Menachem odnajdzie swojego brata. Prosimy was o udostępnianie tego posta. Pomożecie?”

Menachem obecnie wygląda tak:

Facebook

Jeżeli coś wiesz o dalszym losie Jolli’ego lub znasz jego miejsce pobytu – skontaktuj się z jego rodziną, oni nie przestali go szukać!

Napisz pod adres e-mail: FamilyRoots2000@gmail.com lub zadzwoń: +972-50-7711815

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również