Kobieta w zaawansowanej ciąży poczuła mocne kopnięcie w swoim brzuchu. Ból, który wywołało, był potworny i nie ustawał. To, co się stało zaskoczyło nawet lekarzy.

Będąca w 35 tygodniu ciąży Chinka Zhang, poczuła mocne kopnięcie swojego dziecka w macicy. Spowodowało on mocny ból, który nie ustąpił po pięciu godzinach. Wtedy kobieta zdecydowała się udać do lekarza. Badanie wykazało, że jej życiu grozi poważne niebezpieczeństwo, a za tym także i życiu dziecka. Lekarze oznajmili, że kopnięcie przebiło jej macicę, a noga płodu utknęła w dziurze.

Położne i chirurdzy z pekińskiego szpitala Peking University Shenzhen Hospital zachowali się bardzo profesjonalnie i natychmiastowo podjęli ratunkową operację. Uratowali kobietę i poprzez cesarskie cięcie przywitali córeczkę Zhang na świecie.

Dalsza ekspertyza wykazała, że Chince usuwano w przeszłości chłoniaka macicy, a jej dziecko kopnęło właśnie w bliznę, którą pozostawił zabieg. Córeczka Zhang zrobiła swojej mamie pokaźną, bo 7-centymetrową, dziurę w macicy. Szczęśliwie obie są już całe i zdrowe.

źródło: wsedno24.pl

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również