4fbd639c-f0ab-43f3-af60-db0a567fbe85
Karol Zaborowski - 7 Listopada 2018

Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest

Pocałunek Neptuna - to właśnie pod tą tajemniczą frazą kryje się mem, który dla wielu stał się prawdziwą zagadką. Nawiązanie do rzymskiej mitologii dodaje mu tylko dodatkowego uroku, jednak czym różni się on od pocałunku Posejdona? W tym tekście to wyjaśnimy.

Pocałunek Neptuna wbrew temu, co może się wydawać, ma zdecydowanie niewiele wspólnego z mitycznym bogiem rzymskim. Co więcej, większość z nas miała do czynienia z tym nieprzyjemnym zjawiskiem, niejednokrotnie nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Co gorsza, spotyka to nas w momencie, kiedy jesteśmy dosłownie bezbronni niczym dzieci. Czym jednak jest tak naprawdę pocałunek Neptuna?

Pocałunek Neptuna mem

Jest to bezwarunkowy hit internetu ostatnich miesięcy, który pojawia się dosłownie wszędzie. Memy z nim związane przybierają najróżniejsze formy, zaczynając od komiksów, a kończąc na przerabianych zdjęciach, które śmieszą tysiące ludzi w całym kraju.

Pocałunek Neptuna slang

Pocałunek Neptuna doczekał się nawet swojej własnej definicji w internetowym słowniku slangu i mowy potocznej. Według tego wpisu jest to zjawisko, które występuje, gdy w momencie defekacji rozbryzgana woda trafia nas w pośladki i odbyt. - Moment ochlapania pośladków przy gwałtownym wydaleniu twardego stolca w wodę znajdująca się kompakcie WC - czytamy.

Pocałunek Neptuna Wykop

Internautom bardzo spodobało się to slangowe określenie, co najlepiej widać po tym, jak stało się popularne na stronach internetowych. Bez wątpienia w tej kwestii króluje portal Wykop, na którym pełno jest wpisów przedstawiających przeżycia internautów. Można tam znaleźć dziesiątki relacji ludzi, którzy odczuli to na własnej skórze. Co więcej, znajdują się tam również porady, mające nas uchronić przed wyjątkowo nieprzyjemną sytuacją. - PROTIP, wrzuć papier do muszli przed kuponem, a dupa będzie nieochlapana - pisze dość wulgarnie, ale bardzo bezpośrednio jeden z internautów. Nie jest to jednak jedyny portal internetowy, na którym mem ten cieszy się gigantyczną popularnością.

Pocałunek Neptuna Jbzd

Jbzd to jeden z najpopularniejszych portali, składający się w całości ze śmiesznych zdjęć i filmików, których autorami są internauci. Trzeba przyznać, że wyobraźnia użytkowników sieci i ich kreatywność cały czas nas zaskakują. Twórczość niezmiennie przekracza uprzednio ustanowione granice, regularnie je przesuwając. Na stronie można znaleźć dziesiątki memów dotyczących pocałunku Neptuna oraz Posejdona, który ma stanowić odmianę pierwszego z wymienionych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Nadya Suleman zestawienieWIELE dali, by sprostać swoim ideałom. Udało im się?Czytaj dalej

Pocałunek Posejdona

Jest to niemalże bliźniacze zjawisko, które - tak samo jak pocałunek Neptuna - następuje w momencie oddawania stolca. Różni go jednak obszar naszego ciała, które zostaje ochlapany poprzez rozbryzg zimnej wody.

Pocałunek Posejdona definicja

O pocałunku Posejdona mówimy w momencie, gdy woda z muszli klozetowej trafia na nasze genitalia. Dla wielu osób jest to znacznie gorsza ewentualność, jednak mimo wszystko pocałunek Posejdona nie zyskał tak ogromnej popularności, jak jego "rzymski" odpowiednik. Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyna sytuacja, kiedy postać Posejdona pojawia się w polskim slangu.

Pocałunek Posejdona slang

W mowie potocznej istnieje bowiem również coś takiego jak muśnięcie Posejdona. Jest to sytuacja, w której podczas siedzenia na muszli klozetowej penis dotyka jej ściany. Istnieje również możliwość robienia Posejdona, a jest to inna nazwa na tzw. kręcenie wora, czyli bolesne wykręcanie moszny. Te wszystkie hasła również można odnaleźć w słowniku slangu, podobnie jak i ich zastosowanie w zdaniu.

Pocałunek Posejdona mem

W internetowych memach niestety często nazwa pocałunek Neptuna i Posejdona są stosowane zamiennie, przez co wiele osób wprowadza się niestety w błąd. Jednak królem memów, jeżeli chodzi o ten pojedynek, jest bez wątpienia pocałunek Neptuna. Posejdonowi również trzeba w tej oddać kwestii honory, gdyż ilość grafik przedstawiających to zjawisko jest naprawdę imponująca.Pocałunek NeptunaZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  2. Strasburger w furii jak nigdy dotąd! Wypowiada wojnę mediom
  3. Syn Moniki Zamachowskiej naprawdę to zrobił! Co na to jego matka?
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko
Angela NikolauIgrają ze śmiercią, by zrobić zdjęcie. Nie naśladuj ich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News