Ewa Farna jest młodą, polską piosenkarką. Oprócz talentu muzycznego, nie sposób odmówić jej urody. Mimo że nie należy do najszczuplejszych, stara się walczyć ze swoją tuszą, a teraz prezentuje efekty.

Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w wyjątkowo seksownym wydaniu. Występuje na nim w samej bieliźnie, a konkretnie w sportowym topie. Ujęcie z góry powoduje, że obraz jest jeszcze gorętszy.

Gwiazda wielokrotnie była krytykowana za swoją tuszę. Faktycznie nie należy do najszczuplejszych, chociaż trzeba jej przyznać, że mimo to wygląda pięknie. Na zdjęciu zaprezentowanym na Instagramie pokazuje, prócz wyjątkowo kuszących kształtów, także nieumalowaną uśmiechniętą buzię. Całość prezentuje się wyjątkowo uroczo. Nic więc dziwnego, że pod zdjęciem dominują pozytywne komentarze.

– Śliczna i sexy – napisał jeden internauta. – Pięknie Pani Ewo. Kobieco i naturalnie – skomentował inny. – Ewa ale super wyglądasz – dodaje jeszcze jeden.

Zdjęcie zostało wrzucone w ramach kampanii realizowanej przez firmę Nike. Ewa Farna, która ma pochodzenie polsko-czeskie, opatrzyła zdjęcie opisem właśnie w języku czeskim.

A tak vazne, jsem strasne rada a pysna na takove spolecnosti jako Nike, ktere se neboji vzit do svych sportovnich kampani holky kreva mliko – napisała piosenkarka.

fot. instagram.com/ewa_farna93

Źródło: plotek.pl

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić

Zobacz również