W miastach całej Polski organizowane są dziś antyrządowe protesty, największe pod Sejmem. Zebrani na ulicach domagają się od rządzących odejścia od pomysłu zmian w ustroju państwa. Obecni na miejscu są znani opozycjoniści i przeciwnicy PiS-u. Wśród nich był redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik, który nazwał dziennikarza TVP Info, Ziemowita Kossakowskiego, sk#rwysynem. 

To właśnie dziennikarz wywołał burzę w mediach. Podczas protestu podszedł do niego pracownik TVP Info. Michnik zapytany został przez niego o brata, byłego funkcjonariusza komunistycznych służb PRL.

Przepraszam, kiedy przeprosi pan za brata, który był stalinowskim mordercą? – brzmiało skierowane w stronę Michnika pytanie.

Na te słowa Adam Michnik zareagował wybuchem i obelgą w stronę dziennikarza po czym gwałtownie odszedł. Najwidoczniej pytanie tak go zabolało, że nie opanował się i zwyzywał mężczyznę.

Jak ty s*urwysynu zmądrzejesz! – usłyszał w odpowiedzi.

Stacja zadbała o to, aby nagranie na którym jej dziennikarz jest słownie atakowany zobaczyło jak najwięcej widzów. Zaraz po zdarzeniu telewizja w krótkim czasie pokazała video kilkanaście razy, żywiołowo je komentując.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RC4HGs0DBxU

 

...

Zobacz również

Zobacz również