Pita Taufatofua, 32-letni zawodnik Teakwondo z Tonga z pewnością nie spodziewał się takiego szału na jego punkcie po występie na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Rio, gdzie poprowadził swoją reprezentacją jako chorąży. Zaczęły do niego napływać setki ofert pracy oraz propozycji matrymonialnych.

32-letni Pita Taufatofua reprezentuje na Igrzyskach Olimpijskich Tongo w Teakwondo. Podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Rio, poprowadził swoją reprezentację jako chorąży. Zawodnik z Tonga był ubrany w tradycyjny strój ta’ovala, z gołym torsem, który nasmarował olejkiem kokosowym.

Natychmiast po tym jak zdjęcia z ceremonii zostały opublikowane, zaczęły do niego spływać setki ofert pracy od agencji modeli i producentów filmowych, a także mnóstwo propozycji matrymonialnych (gdzie nie brakowało odważnych zdjęć kobiet, które chciały z nim nawiązać znajomość).

Skalę zainteresowania jego osobą można zobaczyć na jego profilu na jednym z portali społecznościowych, gdzie w zaledwie 48 godzin przybyło aż 75 tysięcy śledzących – głównie przedstawicielek płci żeńskiej.

 – Ktoś mi powiedział „zrobiłeś więcej dla rozwoju turystyki Tonga w jedną noc niż ostatnie 20 lat kampanii reklamowych” – komentuje całe zamieszanie sam Taufatofua.

tongotongo2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również