Pędzący samochód wypadł z trasy i z potężną siłą uderzył w barierki. To, co stało się potem, było przerażające. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Swarzędzu w województwie pomorskim. 

Auto, którym podróżowało aż osiem osób, stanęło w płomieniach. Kierowca i sześciu pasażerów zdołali się wydostać. Nie zdążyli jednak wyciągnąć z bagażnika ósmego pasażera, który jechał w bagażniku. Nastoletni chłopak spłonął żywcem.

Do śmiertelnego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę. 18-letni chłopak, który kierował pojazdem, umówił się ze znajomymi, że odwiezie ich do domu z różnych klubów w Poznaniu, w których się bawili. Podczas tej wyprawy w jego BMW przebywało aż osiem osób, w tym 18-latek, który podróżował w bagażniku. Około godziny 2:20 wracający z imprezy nastolatkowie jechali drogą nr 92 z Poznania do Wrześni. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki.

Kierowca był pijany

Widziałam, że ludzie próbowali gasić to z przejeżdżających samochodów, ale ogień był zbyt duży. Wszyscy się bali, że to może za chwilę wybuchnąć – powiedziała dziennikarzom TVN24 kobieta, która była świadkiem wydarzenia. Twierdzi też, że kiedy podeszła na miejsce wypadku, w aucie już nikogo nie było.

Reporterzy z RMF24 informują o wynikach policyjnych ustaleń. Tuż po wypadku okazało się, że kierowca pojazdu był pod wpływem alkoholu i nie posiadał odpowiednich uprawnień do prowadzenia amochodu. W jego krwi wykryto ponad jeden promil alkoholu.

POTĘŻNI strażacy zapozowali do PŁOMIENNEJ sesji!


10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością

...

Zobacz również

Zobacz również