Po nowym roku zmieni się WSZYSTKO! Uwaga klienci PKO BP
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Po nowym roku zmieni się WSZYSTKO! Uwaga klienci PKO BP

PKO BP to największy uniwersalny bank w Polsce, nic więc dziwnego, że cieszy się w naszym kraju ogromnym uznaniem i zaufaniem milionów klientów. Przez lata przyzwyczailiśmy się już do jego zasad funkcjonowania, teraz jednak okazuje się, że po nowym roku wszystko ulegnie całkowitej zmianie. 

PKO BP swoimi tradycjami sięga aż do 1919 roku, nic więc dziwnego, że przez tak wiele lat owocnego funkcjonowania z czasem zdobył tytuł największego banku uniwersalnego w Polsce. W tym roku znalazł się także w pierwszym tysiącu największych przedsiębiorstw na świecie w rankingu "Global 2000" magazynu "Forbes", co czyni go jedną z najbardziej rozpoznawanych polskich marek na świecie. Tak wielka popularność budzi również powszechny szacunek i zaufanie, co wpływa na bezustanny przypływ nowych klientów chętnie korzystających z możliwości, jakie daje bank. Wszyscy przyzwyczailiśmy się już do zasad jego działania, możliwości i obsługi najważniejszych systemów, jednak klienci muszą uważać. Już od nowego roku wprowadzone zostaną kolosalne zmiany.

PKO BP przygotowuje ogromne zmiany dla klientów

Już od jesieni 2017 roku specjaliści przygotowują PKO BP do prawdziwej rewolucji, która objąć ma przede wszystkim iPKO. Ostatecznym celem jest przekształcenie jej na nowy system w RWD - dzięki niemu strona internetowa dostosowywać się będzie do urządzenia, na którym jest otwierana - komputera, tabletu czy telefonu. Pierwsze zabiegi zbliżające do tego celu wprowadzone zostały już w czerwcu tego roku, gdy iPKO zyskało nowe formatki przelewów. Dziś specjaliści podali kolejne zaskakujące informacje, zgodnie z którymi już w styczniu 2019 nastąpić ma ogromny przełom - klienci muszą mieć się na baczności.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
O. Rydzyk - dofinansowaniaIle o. Rydzyk dostaje od państwa? Te kwoty WPRAWIAJĄ W OSŁUPIENIECzytaj dalej

Szereg nowości już od nowego roku

Dokładna data dzienna nie została jeszcze podana, jednak nowości jest naprawdę dużo i twórcy z pewnością nie chcą zapeszać. Jak podają przedstawiciele PKO BP, zmiany pojawić się mają m.in. w historii rachunku: daty operacji mają być widoczne nad listą transakcji, a nie z boku, jak miało to miejsce do tej pory. Dodatkowo wszystkie uznania mają być zaznaczane na zielono, a klienci korzystać będą mogli również z tzw. szybkiego dostępu do przydatnych funkcji. Wygodniejsze ma być także kopiowanie numeru rachunku, zmiana nazwy konta oraz włączanie i zarządzanie powiadomieniami. Dostępny będzie również ustawienie limitu dziennego, dzięki któremu sami będziemy mogli określić, jaką kwotę wydamy w ciągu doby.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS pędził jak oszalały! Czerwone światła są nieistotne, gdy wzywa Kaczyński
  2. Morawiecki zrozpaczony. Koszmarna śmierć tuż przed Świętami
  3. Szokujące słowa Wałęsy o Kaczyńskich! Przewidział śmierć byłego prezydenta
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News