PKO BP ostrzega
Wikimedia Commons MOs810 Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)
Monika Majko - 9 Października 2020

Fatalna wiadomość dla klientów PKO BP. Bank potwierdził, niestety

PKO BP potwierdziło fatalne doniesienia, pieniądze klientów są w niebezpieczeństwie. Bank wydał oficjalny komunikat w tej sprawie, przedstawiciele placówki przekazali w nim bardzo ważne informacje.

PKO BP wydało pilny komunikat, bank przekazał swoim klientom fatalne informacje. Pieniądze wielu osób są w poważnym niebezpieczeństwie, wystarczy chwila nieuwagi, by stracić wszystkie oszczędności. Bank znalazł się na celowniku oszustów.

PKO BP ostrzega klientów, oszuści podszywają się pod placówkę

Bank PKO BP opublikował oficjalny komunikat, w którym ostrzega swoich klientów przed fałszywymi wiadomościami, które w ich imieniu rozsyłają oszuści. Bank znalazł się na celowniku cyberprzestępców, klienci sieci otrzymują rzekome "powiadomienia o płatności przychodzącej". Oszuści nakłaniają do potwierdzenia swoich danych i kliknięcia w link, który zawiera złośliwe oprogramowanie.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

"Prosimy w niego nie klikać, nie odpowiadać na wiadomość i natychmiast ją usunąć. [...] otwarcie załącznika może spowodować utratę danych, kontroli nad kontem bankowym lub komputerem czy smartfonem -przekazali przedstawiciele banku PKO BP.

W fałszywych wiadomościach znajduje się link do złośliwego oprogramowania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Jeśli daliśmy się nabrać oszustom, otworzyliśmy link zawarty w wiadomości i podaliśmy dane na stronie internetowej przypominającej serwis iPKO, należy natychmiast skontaktować się telefonicznie z konsultantem PKO BP. Przedstawiciele banku podkreślają, by zachować szczególną ostrożność wobec wiadomości, które wydadzą nam się podejrzane.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Nie reaguj na nie, nie klikaj w linki, nie ujawniaj swoich danych. [...] Przed potwierdzeniem operacji zlecanej w serwisie iPKO kodem SMS przeczytaj dokładnie treść otrzymanego SMS-a, żeby upewnić się, że dotyczy on właściwej operacji (zwróć uwagę na rodzaj dyspozycji, poprawność numeru konta odbiorcy, kwotę przelewu) - można przeczytać w komunikacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostrzeżenie dla wszystkich klientów ING. Aż 10 tys. zniknęło z konta pani Katarzyny, trzeba uważać
  2. Sędzia dotknął miejsca intymnego zawodnika podczas barażu o Euro. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Sernik bez sera? Błyskawiczny deser, który dosłownie rozpływa się w ustach, zrobisz z kaszy i produktów, które każdy ma w kuchni

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News