To NIE jest przedstawienie! Seksualna orgia na 500 osób w PKiN

To NIE jest przedstawienie! Seksualna orgia na 500 osób w PKiN Źródło:

Prawie nikt nie wierzy, że to się dzieje naprawdę, a jednak. Tym razem to nie performance ani jakieś przedstawienie. W PKiN odbędzie się seksualna orgia na 500 osób!

PKiN to jeden z symboli Warszawy, chociaż od lat wzbudza kontrowersje i dyskusje na temat tego, czy powinno się go wyburzyć czy też nie. Mimo wszystko, zawsze był miejscem promującym sztukę i kulturę. Co będzie promował teraz? W Pałacu Kultury odbędzie się wkrótce spotkanie... swingersów. Są to osoby w stałych związkach, które uprawiają seks z inną parą lub nawet w kilka nieznanych sobie osób. Decydują się na to, aby dodać swojemu życiu intymnemu nieco pikanterii. Słowem? W centrum Warszawy odbędzie się seksualna orgia!

PKiN miejscem seksualnej orgii

Jak informuje organizator wydarzenia, będzie to: "największe w Polsce wydarzenie taneczno-zapoznawczo-erotyczne w klimacie swingerskim!". Wielu do granic możliwości oburza ten pomysł. Skoro już takie rzeczy mogą dziać się w centrum Warszawy, to co będzie dalej? Jak się okazuje, takie wydarzenie "nie łamie żadnych przepisów, więc może się odbyć". Tak stwierdził w rozmowie z portalem wp.pl członek zarządu Pałacu Kultury i Nauki Sebastian Wierzbicki, który jest również politykiem SLD. - Jest to w gestii Pałacu Kultury i Nauki, który jest spółką i należałoby o komentarz zapytać PKiN. Z tego co wiem nie są łamane żadne przepisy, natomiast oczywiście zawsze można rozmawiać o tym, czy tego typu wydarzenie należy organizować w takich miejscach. Oczywiście jest to niejednoznaczne - powiedział portalowi niezalezna.pl rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Warszawie Bartosz Milczarczyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony
  2. Szyba pasażerskiego samolotu wypadła w locie! Pilot wyssany przez okno
  3. Podkarpacie: Katastrofa lotnicza, pogotowie i policja już na miejscu
  4. Coming out polskiej pływaczki! Mistrzyni olimpijska wyznała, że jest biseksualna
  5. Książę Harry to milioner. Nie podpisał z Meghan intercyzy
Źródło: niezalezna.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News