Zamknął się w klatce z pitbullem. Gdy sięgnął do miski, wydarzyła się niezwykła rzecz, wszystko się nagrało

Zamknął się w klatce z pitbullem. Gdy sięgnął do miski, wydarzyła się niezwykła rzecz, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com Caters Clips

Pitbull cały swój czas spędzał w klatce. W końcu pewien mężczyzna postanowił wejść do psiego boksu. Miał ze sobą dwie miski i kubek. To, co się potem wydarzyło, zaskoczyło nawet jego samego.

Pitbull trafił do schroniska i musiał siedzieć w zakratowanym boksie, do momentu, aż ktoś go nie adoptuje. Z tego powodu w ogóle nie chciał jeść.

Pitbull był osowiały, bał się, nie chciał jeść

Pitbull, który potem otrzymał imię Graycie, trafił do Granite Hills Animal Care w Elberton w stanie Georgia w USA. Pies został znaleziony przy drodze, widocznie ktoś go porzucił. Graycie nie mogła przyzwyczaić się do nowych warunków, była przerażona życiem za kratami, szczekaniem innych psów i tak naprawdę byciem samą, nie licząc zabaw z opiekunami.

W schronisku dla zwierząt pracował dr Andy Mathis, weterynarz z powołania, z sercem na dłoni. Każdy przypadek traktował indywidualnie. Znał doskonale historię i stan psychiczny nowego psa. Rozumiał, że Graycie się stresuje i mocno się boi - nawet potwornie głodny czworonóg w stresie nie sięga po jedzenie. Wtedy weterynarz postanowił działać.

Wszedł do klatki z dwiema miskami, jego troska i empatia były nieocenione

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Weterynarz wszedł do klatki z dwiema metalowymi miskami i kubkiem. Jedna z misek była przeznaczona dla Graycie, a druga dla dr Mathisa. Kiedy postawił naczynie przed psem, ten tylko się przypatrywał i siedział ze spuszczoną głową. W końcu weterynarz sam zaczął jeść ze swojej miski, chciał zachęcić czworonoga do podobnego zachowania. Wziął nieco karmy na rękę, by pies zrozumiał, że jedzenie znajduje się w misce i nic mu nie grozi, ponieważ opiekun jest tuż obok i również się posila. Po chwili suczka pitbulla zaczęła jeść swój posiłek, wszystko się nagrało - efekt można obejrzeć pod tekstem. Weterynarz swoim niesamowitym podejściem osiągnął swój cel, a Graycie na koniec została wygłaskana.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

2. Córka Kowalskiej nie może samodzielnie oddychać. Piosenkarka właśnie przekazała druzgocącą wiadomość

- Ludzi z takim powołaniem już się nie spotyka. Gdyby każdy miał tak ogromne serce, nie byłoby bezdomnych zwierząt - pisała internautka.

- Niesamowite podejście do psa, wzruszyłam się, kiedy zaczął jeść. Odrobina miłości i pies jest nie do poznania - przytakiwała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego mama umarła przez koronawirusa. 5-latek spędził kilkanaście godzin z ciałem kobiety
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Genialny trik na masło prosto z lodówki. W kilka sekund będzie gotowe do smarowania
  4. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz. Wdowa zaapelowała do wszystkich Polaków
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News