Uciekł z piwnicy i zaatakował maleństwo. Niestety, dziecka nie dało się uratować

Uciekł z piwnicy i zaatakował maleństwo. Niestety, dziecka nie dało się uratować Źródło: gofund.me Benjamin Wright i Angie Wójcik

Pitbull to gatunek psa, który jest znany z agresji - w tym przypadku stereotypy nie były mylące. Oczywiście charakter czworonoga można wyćwiczyć z pomocą behawiorysty, nie każdy czworonóg tej rasy musi być maszyną do zabijania. Niestety, tym razem doszło do najgorszego.

Nie wiadomo, dlaczego pitbull zaatakował. Poczuł obcy zapach, a może został czymś rozdrażniony? Tego będą dociekać policjanci oraz odpowiednie służby. Rodzice do końca życia nie zapomną tej tragedii.

Dziecko miało być bezpieczne w sypialni przyjaciół

4 lipca w USA obchodzone jest najważniejsze narodowe święto - Dzień Niepodległości. Amerykanie uczestniczą w paradach, fetach i spotkaniach. Świętuje się wspólnie: rodziny, przyjaciele, znajomi. Rodzice 17-miesięcznej Marley Wilander z Aurory w stanie Illinois 4 lipca wybrali się na wspólne obchody do swoich przyjaciół. Nie sądzili, że dziecku może zagrażać poważne niebezpieczeństwo.

Kiedy rodzice zjawili się na miejscu, umieścili Marley w kojcu w ich sypialni. Znajomi mieli dwa psy, mieszańce typu pitbull, które z racji obecności dziecka w domu zamknęli tymczasowo w piwnicy. Kiedy wszyscy świętowali i rozmawiali, nagle dobiegł ich głośny hałas - dochodził z piętra, gdzie znajdowało się dziecko. Głośne szczekanie oraz płacz mogły zwiastować najgorszy scenariusz.

Pitbull rzucił się na dziecko, dziewczynka trafiła do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, w jaki sposób psy wydostały się z piwnicy. Nigdy nie doszło do podobnej sytuacji, aby same sforsowały drzwi czy zamek. Oba zwierzaki od razu pobiegły na piętro, być może wyczuły obcy zapach. Niestety, jeden z nich rzucił się na Marley. Kiedy rodzice dziewczynki oraz właściciele psów wbiegli do sypialni, zobaczyli krew, psa i dziecko, które próbowało się przed nim bronić.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od rządu. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady
2. Pedofil został zamknięty w więzieniu na 25 lat. Po wyjściu na wolność wykorzystał małą dziewczynkę

Agresywnego psa udało się siłą odciągnąć. Marley miała bardzo poważne obrażenia - natychmiast wezwano pomoc i zabrano ją do szpitala. Niestety, rany zadane przez psa były śmiertelne, lekarze nie zdołali uratować życia zaledwie 2-letniego dziecka. Zmarło 2 godziny po przewiezieniu do szpitala. Wyjaśnianiem całego zajścia zajmuje się policja, na razie nikomu nie zostały postawione zarzuty. Agresywny pitbull musiał trafić pod tymczasową opiekę odpowiednich służb.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News