Nie posłuchała ostrzeżeń i zostawiła pitbulla samego z noworodkiem. Kiedy wróciła natychmiast chwyciła za telefon

Nie posłuchała ostrzeżeń i zostawiła pitbulla samego z noworodkiem. Kiedy wróciła natychmiast chwyciła za telefon Źródło: Unsplash/Lucas Ludwig

Pies typu pitbull został zostawiony przez kobietę samotnie z noworodkiem. Wszyscy ją ostrzegali, a mimo to, nie posłuchała. Gdy zobaczyła co się dzieje, szybko wyjęła telefon.

Pitbull uchodzi za wyjątkowo agresywny typ psa, wiele osób przestrzega ich właścicieli, żeby na nich uważali i pod żadnym pozorem nie zostawiali z dziećmi. Pewna kobieta nie posłuchała się, efekty są porażające.

Pitbull został sam z dzieckiem. Matka była w szoku

Młoda mama od lat ma psa, właśnie pitbulla o imieniu Akamara. Niedawno urodziła synka. Mimo że wiele znajomych jej to odradza, nie ma problemu z zostawieniem swojego dziecka pod opieką swojego pupila. Przyznaje, że męczą ją ciągłe pretensje innych osób, które twierdzą, że w końcu wydarzy się tragedia.

- 27 listopada 2014 roku na świecie pojawił się mój synek Siegmund. Dokładnie tego samego dnia poznała go Akamara. Wszyscy mówili mi, jakie to jest niebezpieczne i że powinnam dwa razy się zastanowić, zanim do tego dopuszczę. Ostrzegali mnie, że w końcu dojdzie do najgorszego. Bynajmniej. Nasz czworonożny przyjaciel podszedł do synka i po prostu chciał się do niego przytulić - mimo, że był psem, który w przeszłości walczył z innymi... - napisała kobieta.

Kobieta tłumaczy dlaczego pitbull i małe dziecko nie muszą być złym pomysłem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlatego też, za każdym razem, kiedy widzi, jak jej pies świetnie dogaduje się z dzieckiem, wyciąga telefon i robi zdjęcia. Kobieta stwierdziła, że pitbulle są rodzinnymi psami, z silnym instynktem obronnym. Jeśli więc zaprzyjaźnią się z dzieckiem, będą go bronić jak własne i otaczać ojcowską, czy też matczyną opieką. Ponadto napisała, że to wszystko zależy nie od wychowania zwierzaka, a nie jego rasy.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące Polaków pogrążonych w żałobie. Nie żyje Janusz Kamiński
2. Nagrano odważną wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej. Mądre i ważne słowa nie każdemu się spodobają

- Dlaczego uważa się, że są groźne? Ponieważ doprowadzają do tego ludzie! To oni zmuszają psy do walk, a pitbulle są tego symbolem. Mają silne szczęki i kojarzą się z agresywnymi zwierzętami. Ale to wcale nie czyni z nich zabójców... - pisała matka Siegmunda.

fot. Instagram.com dankroftk9

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast
  2. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  3. Wszyscy myśleli, że znany aktor popełnił samobójstwo. Prawda okazała się jednak o wiele gorsza
  4. Znaleźli tajemnicze pudło, nie mogli uwierzyć własnym oczom gdy zajrzeli do środka. Teraz błagają o pomoc
  5. Dramatyczne wyznanie uwielbianej aktorki. Jej słowa wstrząsną całą polską branżą filmową
  6. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech

Źródło: Kochamyzwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News