Pitbull był pokrzywdzony przez los.
Pixabay AngieJohnston
Jakub Kossakowski - 6 Maja 2020

Porzucony pitbull nie odstępował kocyka na krok. Dopiero weterynarz ujawnił smutną prawdę o psie

Nie da się ukryć, że porzucone psy zmagają się z prawdziwym dramatem. Pewien pitbull musiał zmierzyć się z trudami życia na ulicy. Zwierzę cały czas pilnowało kocyka i nie chciało go odstąpić nawet na krok. Prawda o jego losach wyszła na jaw dopiero po wizycie u weterynarza.

Porzucony pitbull został bez dachu nad głową. Wzgardzone zwierzę z dnia na dzień musiało zacząć życie na ulicy. Strach i samotność z pewnością były niewyobrażalne, a wspomnienie domu wywoływało u psa ogromną tęsknotę. Prawda o tym, co spotkało tego czworonoga, jest niezwykle przygnębiająca.

Szczepionka na koronawirusa - minister zdrowiaSzczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Minister zdrowia wydał oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Trudy życia na ulicy

Niektórzy uważają psy rasy pitbull za agresywne i nieprzyjemne, jednak to tylko krzywdzący stereotyp. Ta historia jest tego potwierdzeniem. Okazuje się, że pies pozornie wyglądający na niebezpiecznego może być niezwykle przywiązany do swoich opiekunów. Już wcześniej wspominaliśmy o tym jakim heroizmem może wykazać się pitbull, jednak tym razem pies tej rasy stał się dowodem niezwykłej wierności tych zwierzaków.

Pitbull został zauważony przez mieszkańców pewnego osiedla już jakiś czas temu. Zwierzak mieszkał na ulicy, a jego jedynym kompanem był kocyk. Po konsultacji z sąsiadami, kobieta postanowiła pomóc zwierzakowi. Okazało się jednak, że nie będzie to takie proste zadanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jego ogródku dom postanowił zrobić sobie dziki lokatorMyślał, że znalazł w ogrodzie kopiec kreta. Poruszył i go pożałował, odkrył powalającą rzeczCzytaj dalej

Weterynarz ujawnił prawdę o tym co przeszedł pitbull

Żadne prośby skierowane pod adresem psa nie przynosiły rezultatów, pitbull nie zamierzał odstąpić kocyka ani na krok. Nie był jednak agresywny i sprawiał wrażenie jakby czekał na swoich właścicieli. Kobieta postanowiła więc przeciągnąć koc razem z psem do swojego domu. Po godzinnej batalii w końcu się to udało i pitbull znalazł się w ogrodzie kobiety. Okazało się, że pies jest ranny. W związku z tym konieczna była wizyta u weterynarza.

Specjalista stwierdził, że rany wokół szyi zostały spowodowane przez zbyt ciasną obrożę. Pozostałe z nich prawdopodobnie były zadane przez inne psy, z którymi pitbull musiał rywalizować o jedzenie. Zwierzak był przerażony. Najprawdopodobniej nie rozstawał się ze swoim kocykiem, ponieważ to był jedyny przedmiot, który przypominał mu o właścicielach.

Dzisiaj grzeje:

1. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało

2. Zadziwiające sceny podczas debaty prezydenckiej w TVP. Sieć obiegają bardzo niepokojące nagrania

Po tych wszystkich ciężkich przejściach pitbull zaczyna dochodzić do siebie. Pies trafił do schroniska, gdzie będzie oczekiwał na dzień, w którym ktoś go dostrzeże i zapewni nowy kochający dom. Póki co, zwierzak dostaje ciepło, miłość i troskę od opiekunów w schronisku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  3. Nikt go nie chciał, wszyscy się go bali. Ciężko chory pies przez 5 lat żył zupełnie sam
  4. Wiele osób myliło się ws. Kacperka? Policjant nie pozostawił wątpliwości
  5. Państwo zapłaci każdemu nawet 5000 złotych. Jest jeden warunek
  6. W rocznicę urodzin Wodeckiego Anna Dymna przerwała ciszę. Światło dzienne ujrzał bolesny sekret
  7. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka

MężczyznaMężczyzna i 11-latka nie mieli żadnych szans. Zdjęcia z miejsca tragedii porażają, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News