Maria Nurowska, pisarka, która w ostatnim czasie zasłynęła szerokiej publiczności wulgarną krytyką popularnej Małgorzaty Kożuchowskiej, nie zakończyła jeszcze tej sprawy. Chociaż jej komentarz nie został przyjęty przez fanów aktorki w pozytywny sposób, Nurowska znów postanowiła odnieść się do niego na Facebooku, wywołując kolejne kontrowersje.

Kiedy pisarka dowiedziała się, że TVP realizuje produkcję o życiu Krystyny Skarbek, słynnej polskiej kobiecie-szpiegu, ostro skrytykowała zarówno sam pomysł, jak i potencjalną odtwórczynię głównej roli, Małgorzatę Kożuchowską. Obszerny post, w którym użyła takich słów, jak „kur*iszon”, natychmiast został udostępniony na licznych portalach plotkarskich.

Skarbek nie zdecydowała się jednak na wyciszenie sprawy, ponownie komentując ją na Facebooku. Po raz kolejny wywołała także liczne kontrowersje.

– Co do słowa „kur*iszon”. Nie dotyczyło ono pani Kożuchowskiej, ale sposobu pokazania Krystyny. Aktorka nie poradziła sobie z rolą, jeszcze ją zwulgaryzowala. Co prawda sztuka była beznadziejna, nudna. Serialowa aktorka nie poradziła sobie też ze świetnym tekstem, jakim jest „Kotka na gorącym blaszanym dachu”. Niech każdy robi to, co potrafi – napisała otwarcie Nurowska. Kożuchowska znów nie zdecydowała się jednak odnieść do kontrowersyjnej sprawy.

Najseksowniejsze kobiety świata

Zobacz również