Politycy Prawa i Sprawiedliwości dosłownie zaniemówili. Nikt nie spodziewał się krytyki szefa sejmowej Komisji Sprawiedliwości właśnie z tej strony. Jedna z najważniejszych osób dla polityki partii rządzącej miażdży Stanisława Piotrowicza jak jeszcze nikt.

Gościem w TVN24 był Kornel Morawiecki, ojciec desygnowanego w ostatnim czasie na premiera Mateusza Morawieckiego. Ojciec szefa rządu był bardzo krytyczny wobec jednego z najważniejszych polityków PiS – Stanisława Piotrowicza. Nie pozostawił na nim suchej nitki.

ZOBACZ TAKŻE: Piotrowicz totalnie ośmieszony. Zaprzeczył słowom sprzed sekundy

Ojciec premiera miażdży Piotrowicza jak jeszcze nikt

Widzowie zaniemówili, kiedy z ust Morawieckiego padły ostre słowa wymierzone w kierunku przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości. Założyciel Solidarności Walczącej oświadczył, że chociaż Piotrowicz jest bardzo dobrym prawnikiem, to nie powinien piastować swojego urzędu.

– Nie chcę oceniać pana Stanisława Piotrowicza, ale uważam, że ktoś kto był prokuratorem w stanie wojennym, nie powinien być szefem Komisji Sprawiedliwości – oświadczył ku zaskoczeniu wszystkich Morawiecki w programie TVN24.

Ojciec premiera stwierdził również, że gdyby Jarosław Kaczyński odsunął z urzędu Stanisława Piotrowicza, byłoby to bardzo korzystne dla partii, której jest liderem, dla kraju i dla wszystkich obywateli.

ZOBACZ TAKŻE: Piotrowicz, ale wstyd! Działacz PZPR dumny, że komuniści mają SWOJEGO w PiS

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również