Paweł Kukiz poinformował swoich wyborców za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych o sytuacji jaka wydarzyła się po jednym z Konwentów Seniorów. Lider Kukiz’15 miał dowiedzieć się, że obóz rządzący podjęło kroki w sprawie ujawnionych niedawno nagrań z udziałem Kukiza. 

Paweł Kukiz, który jest jednym z najbardziej aktywnych polityków na Facebooku poinformował swoich wyborców o sytuacji jaka miała miejsce po ostatnim Konwencie Seniorów.

 – Nie mówiłem Wam jeszcze o zdarzeniu z moim udziałem jakie miało miejsce po ostatnim Konwencie Seniorów (udział w nim biorą marszłkowie Sejmu i szefowie klubów parlamentarnych) – zaczyna swoją relację Kukiz.

Jak dalej pisze Kukiz, po skończonym spotkaniu marszałków i liderów klubów parlamentarnych, marszałek Kuchciński z PiS zażądał od niego i wicemarszałka Tyszki z Kukiz’15, by ci pozostali jeszcze na swoich miejscach.

ZOBACZ TAKŻE – Nagrano Kukiza: Sku*wysyna Zawiszy nienawidzę, chciałem mu z dyni przyp*erdolić (audio)

 – W obecności marszałka Brudzińskiego zostałem poinformowany, że PiS konsultuje ze swoimi prawnikami sprawę ujawnionych, potajemnie nagranych moich prywatnych rozmów, tzw.”taśm Kukiza”, gdzie – jak twierdził Kuchciński- zostało obrażone Prawo i Sprawiedliwość – pisze Kukiz.

Jak przyznaje lider Kukiz’15, taśmy są pełne wulgaryzmów, ale – jak przekonuje Kukiz – nagrane zostały blisko rok temu i nie życzy sobie, by obóz rządzący zajmował się jego prywatnymi rozmowami.

 ZOBACZ TAKŻE – Kukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy” (audio)

 – Ale skoro tak bardzo nowych Panów narodu polskiego oburza moja rock’n’rollowa retoryka z czasów jeszcze „nieparlamentarnych” to może zajmą się Panowie swoimi janczarami wypisującymi na moim FB bluzgi godne poziomu ich wyboru. Może Panowie zajmą się swoimi fanami piszącymi „komentarze” w „zacnych”, prawych i sprawiedliwych portalach w rodzaju niezależna czy wpolityce? Poczytajcie „comment’y” pod linkiem, który wklejam. To norma. Pod każdym prawie artykułem wyborcy PiS popisują się podobną retoryką – napisał Kukiz.

 – To ja już wolę kurwami rzucać, marszałkowie wielebni, niż mieć takich jak Wy wyborców – zakończył lider Kukiz’15.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: paweł kukiz na fb

...

Zobacz również