PiS utrącił aukcję WOŚP! Szokujący komentarz serwisu Allegro, na którym zorganizowano licytację charytatywną. Zysk miał być przeznaczony na fundację Jurka Owsiaka. Pieniądze nie trafią do potrzebujących, ciężko chorych i umierających dzieci.

Powszechnie wiadomo, że rządząca partia Prawa i Sprawiedliwości nie sympatyzuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i jest uprzedzona do jej organizatora. Z tego też powodu ze sponsoringu wycofał się główny strategiczny partner wydarzenia, którym był bank Pekao. Całe szczęście Owsiakowi udało się pozyskać nowego partnera, w tym roku będzie nim mBank.

ZOBACZ TAKŻE: Rezygnują z WOŚP! Owsiak ma dość, sięga po ostateczne rozwiązanie

Aukcja WOŚP z portretem Kaczyńskiego usunięta!

Wojciech Grzędziński, znany na całym świecie fotoreporter oddał na charytatywną licytację dla WOŚP-u zdjęcie, którego jest autorem. Fotografia przedstawia portret prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, na którym uwieczniono go z mocno zdziwioną miną. Ten widok dosłownie rozkłada na łopatki!

– Pomóż Panu Premierowi, Prezesowi, przyszłemu Emerytowanemu Zbawcy Narodu (w jednej osobie) dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezes już się dziwi, że co roku Orkiestra gra i pomaga. Pomóż mu się zdziwić jeszcze bardziej! – czytamy w opisie aukcji.

PiS utrącił aukcję WOŚP!

Kontrowersji dodaje fakt, że aukcja została usunięta przez moderatorów portalu Allegro. Okazuje się, że nie uczynili tego bez powodu. Została zgłoszona do usunięcia, a w mediach pojawiły się spekulacje, jakoby osoba, która się tego domagała, pochodziła z rządzącej partii Prawa i Sprawiedliwości.

– Usunięcie oferty nie było związane z przedmiotem aukcji, a z treścią opisu. Po zgłoszeniu obsługa serwisu sprawdziła tę ofertę i jej zastrzeżenia wzbudziła część opisu oferty, który mógł być niejasny dla kupujących. Sprzedający został poinformowany o zastrzeżeniach oraz o tym, że może wystawić przedmiot ponownie z niebudzącym wątpliwości opisem i tak się stało – oświadczyli przedstawiciele serwisu Allegro.

Źródło: wp.pl

ZOBACZ TAKŻE: PiS zadaje cios Owsiakowi. WOŚP pod znakiem zapytania

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również