PiS się poddaje. Partia w odwrocie, opozycja już świętuje

PiS się poddaje. Partia w odwrocie, opozycja już świętuje Źródło: Fot. YouTube

W ostatnim czasie krajowe media coraz głośniej i odważniej twierdziły, iż PiS powróciło do pomysłu związanego z repolonizacją mediów. Jak się jednak okazuje, ku uciesze opozycji partia wycofuje się obecnie z tego pomysłu. 

Projekt dekoncentracji rynku medialnego zbulwersował wiele krajowych środowisk. Oczywiście zyskał także zwolenników szczególnie wśród osób związanych z obozem władzy.

Co z planami PiS?

Kiedy więc ogłoszono, że Jarosław Kaczyński dał pomysłowi zielone światło, w mediach rozpoczęła się niezwykle burzliwa dyskusja. Co ciekawe, politycy Prawa i Sprawiedliwości właśnie zdementowali te doniesienia. Opozycja ma więc co świętować. - Dekoncentracji w tej kadencji nie będzie - ogłosił oficjalnie Krzysztof Czabański, pełniący funkcję przewodniczącego Rady Mediów Narodowych.

Stanowcza odpowiedź z wnętrza obozu rządzącego

- To jest fake news. Nie ma żadnego zielonego światła Jarosława Kaczyńskiego w tym temacie, czyli repolonizacji mediów. Ani zielonego, ani czerwonego, ani jakiegokolwiek innego. O tej sprawie nie rozmawiamy - stwierdziła także Beata Mazurek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PRZEŁOMOWE ODKRYCIE NA MARSIE! Łazik Curiosity odnalazł właśnie materię organiczną
  2. Z tego się nie wywinie! Czołowy polityk PiS napruty jak szpadel w Sejmie
  3. Minister PiS OSZUKAŁ policjantów?! Jest pod ostrzałem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News