Ale afera! NAGIE zdjęcie czołowego polityka PiS w sieci

Ale afera! NAGIE zdjęcie czołowego polityka PiS w sieci

To nie jest dobry czas dla polityków PiS. Seksafera Stanisława Pięty skupiła wzrok reporterów na pozostałych członkach tej partii. Media próbują doszukać się kolejnych afer w stylu głośnego romansu. Ten chwyt wypróbował również tygodnik "NIE" publikując całkowicie nagie zdjęcie jednego z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Mało kto wie, że Ryszard Terlecki, obecny wicemarszałek Sejmu i szef klubu parlamentarnego PiS, w przeszłości aktywnie działał ruchu hipisowskim. Zdjęcie opublikowane przez gazetę Jerzego Urbana "NIE" pochodzi właśnie z tych czasów. Jednak prócz nietypowej postawy, reprezentowanych wtedy poglądów i długich włosów najbardziej w wizerunku Terleckiego szokuje brak jakiegokolwiek odzienia!

Polityk PiS nago w otoczeniu innych mężczyzn!

Za młodym Terleckim widzimy innych mężczyzn, również bez ubrań i choćby kawałka bielizny. Wywoływanie szoku to jeden ze sposobów tej gazety na zdobycie popularności. Fotografia robi furorę w sieci, choć w tym momencie nie ma oficjalnego oświadczenia Terleckiego odnośnie zdjęcia. Nie wiadomo również, jak zdjęcie znalazło się w posiadaniu gazety. Możliwe, że nie przedstawia ono wcale Terleckiego, a jedynie kogoś, kto mógłby wyglądać jak on w przeszłości. Sam tygodnik "NIE" przekonuje jednak, że naga sylwetka należy do Terleckiego. Znając jednak przeszłość polityka PiS, zdjęcie wydaje się być autentyczne. W "hipisowskich" czasach Ryszarda Terleckiego polityk nosił ksywkę "Pies". Miał zapuszczone długie włosy, a na grupowych spotkaniach działo się wiele kontrowersyjnych rzeczy - pojawiać się miały narkotyk: marihuana i pochodne morfiny. Odurzano się również płynem do czyszczenia ubrań. "Dzieci kwiaty" również dość często grupowo się obnażały. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się awanturować z ludźmi
  2. Ile zarabia Agata Duda? Prawda wryje was w ziemię
  3. Przyjaciel z młodości Kaczyńskich ujawnił nieznany fakt z ich życia
  4. Gwiazda TVN przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News