PiS ma problem. 21-latka obroni za darmo najlepszy z najlepszych (FOTO)

PiS ma problem. 21-latka obroni za darmo najlepszy z najlepszych (FOTO)

21-latek, który zderzył się z kolumną wiozącą premier Beatę Szydło nie ma łatwego życia. Natychmiast usłyszał zarzuty i wpadł w panikę. Na jego szczęście za darmo pomoże mu najlepszy z najlepszych, specjalista w sprawach wypadków komunikacyjnych, mecenas Władysław Pociej. 

21-letni kierowca Fiata Seicento miał pecha i zderzył się akurat z kolumną rządową. Natychmiast władze i prorządowe media puściły w eter informację, że młodzieniec potwierdził, iż to z jego winy doszło do zderzenia. BOR-owcy pozwolili świadkom odjechać zanim spisała ich policja, więc trudno było cokolwiek zweryfikować.

Okazało się, że 21-latek absolutnie nie przyznał się do winy, co zupełnie zmieniło postać rzeczy. Z racji tego, iż usłyszał zarzuty, koniecznie potrzebował pomocy prawnej. Swoje usługi zaoferował najlepszy z najlepszych, czyli mecenas Władysław Pociej, doskonale znany w środowisku prawniczym jako ekspert w dziedzinie wypadków komunikacyjnych. Naturalnie mecenas będzie bronił 21-latka za darmo. Nie było bowiem opcji, by ubogi kierowca zapłacił za usługi takiego specjalisty.

Mecenas ma na koncie prawie 3 dekady praktyki. Prawo i Sprawiedliwość ma problem, ponieważ łatwo nie będzie pokonać takiego specjalisty.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News