Czarny Piątek
Wiadomości Pikio - 23 Marca 2018

PiS o Czarnym Proteście. "SZATANY"

Tysiące kobiet wychodzą dziś na ulice Warszawy oraz innych miast, aby pokazać swój sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego. Fakt ten nie jest oczywiście na rękę zwolennikom projektu "Zatrzymaj Aborcję", wśród których są także posłowie PiS. Jedna z polityk partii nazwała więc protest... szatańskim.

Chęć pojawienia się na dzisiejszym proteście zadeklarowała ogromna część Polaków. Strajk wywołuje jednak ogromne emocje także u tych, którzy stanowczo sprzeciwiają się liberalizacji prawa aborcyjnego.

Polityk PiS zaskakuje

Jedną z takich osób jest posłanka PiS, Bernadeta Krynicka. W niezwykle osobliwy sposób skrytykowała więc ideę Czarnego Piątku.- Osobiście jestem przeciwnikiem aborcji i popieram projekt pani Kai Godek. Nie powinniśmy pozwalać na takie barbarzyństwo, jak mordowanie dzieci nienarodzonych. Tym bardziej, że mamy choćby ekologów, którzy walczą o rośliny, o zwierzątka. Może oni powinni zacząć walkę także o życie dzieci nienarodzonych - powiedziała polityk.

Kontrowersyjna opinia

- Gdyby to ode mnie zależało, to zakaz aborcji byłby już dawno wprowadzony. A to, że kobiety i mężczyźni, którzy do nich dołączyli, tak się zachowują, jest dla mnie niezrozumiałe. To jest wręcz tragiczne i straszne. Nie ma większej zbrodni, niż zbrodnia dzieciobójstwa. Jeżeli kobieta, czy przyszła matka walczy o prawo do zabijania dzieci, to dla mnie jest to niepojęte. Szatańskie wręcz - dodała posłanka.- Ludzie rozpaczają nad szczeniętami, kociętami, które zostały zabite i walczą o to. A dziecko? Zabić własne dziecko? Widzimy, że wychodzą na ulice matki, babcie, młode kobiety, studenci. Nie jestem tego w stanie zrozumieć - zakończyła Krynicka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda M jak Miłość ujawnia! „Jestem PRZECIWKO aborcji”
  2. Tajna akcja! WSTRZĄSAJĄCE sceny na kursie dla antyaborcjonistów
  3. Czarny Piątek. HANIEBNE zachowanie policji, co oni robią?!
ZAMIANA
Zamknął usta zwolennikom aborcji?! Jaki pokazał prywatne zdjęcia...Zamknął usta zwolennikom aborcji?! Jaki pokazał prywatne zdjęcia...Czytaj dalej
homoseksualny_pocałunekOto nowe grzechy! Z nich też musisz się spowiadać [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News