Dzieje się! Po informacji, że opozycja przejmuje senat, Kaczyński zwołał pilne zebranie PiS na Nowogrodzkiej

Dzieje się! Po informacji, że opozycja przejmuje senat, Kaczyński zwołał pilne zebranie PiS na Nowogrodzkiej Źródło: youtube.com/Blogpressportal

PiS nie chce stracić ani chwili. Politycy z partii Jarosława Kaczyńskiego postanowili się zebrać na Nowogrodzkiej w trybie pilnym. Widać najważniejsze osoby związane z ugrupowaniem.

Politycy PiS zostali przyłapani przez dziennikarzy na pilnym zgromadzeniu. Najważniejsze osoby związane z partią nagle zaczęły się zbierać na Nowogrodzkiej. Wygląda na to, że sporo się dzieje, a Jarosław Kaczyński musi natychmiast przedyskutować najnowsze wydarzenia ze swoimi najważniejszymi ludźmi. Wygląda na to, że dyskusja będzie zażarta.

Zebranie polityków PiS

PiS do godziny 13:00 mógł cieszyć się ze swojego zwycięstwa, jednak popołudniu sprawy przybrały zupełnie inny obrót. Okazało się, że to nie Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie większość mandatów, tak jak początkowo zakładano. Najnowsze dane pokazały, że to opozycja zyska przewagę w Senacie, uzyskując 51 mandatów, a PiS 49. Nie takiego finału zapewne spodziewał się Jarosław Kaczyński i być może dlatego zdecydował się zwołać pilne zebranie dla wszystkich najważniejszych członków swojej partii.

Tuż po ogłoszeniu wiadomości o zwycięstwie opozycji w walce o ilość mandatów politycy zaczęli się zjeżdżać we wskazane miejsce. Dziennikarze zauważyli miedzy innymi Mateusza Morawieckiego, Jacka Sasina, Pawła Szefernakera czy rzecznika rządu Piotra Mullera. Nie zabrakło także szefa KPRM, Michała Dworczyka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co planują politycy?

Zastanawiające jest, czemu tak nagle politycy PiS-u zaczęli się zjeżdżać na Nowogrodzkiej. Wydaje się, że fakt, iż chwilę wcześniej ogłoszono wiadomości o rozkładzie mandatów w Senacie nie jest bez znaczenia. Bardzo możliwe jest, że chcą teraz ustalić plan działania na najbliższe dni. Być może szykują się poważne zmiany w postępowaniu partii. Jeszcze nie dawno Jarosław Kaczyński mówił, że spełnienie wyborczych obietnic w tej kadencji będzie o wiele trudniejsze, niż w poprzedniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Jej najnowsze zdjęcie bije rekordy popularności
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Nie wiadomo też, czy Mateusz Morawiecki nadal będzie sprawował swoją funkcję. Śmierć ojca bardzo nim wstrząsnęła, a w związku z kończącą się wówczas kampanią wyborczą nie miał czasu na przeżycie swojej żałoby w spokoju. Być może po spotkaniu politycy zdradzą, co udało im się ustalić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jolanta Kwaśniewska przeszła samą siebie. Opadną wam szczęki
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News