KONIEC ABORCJI. Szokujące słowa! Piotrowicz przypadkiem zdradził tajny plan PiS

KONIEC ABORCJI. Szokujące słowa! Piotrowicz przypadkiem zdradził tajny plan PiS Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Silar)

Te słowa Stanisława Piotrowicza rozpętały prawdziwą burzę! Na jaw wyszedł wstrząsający plan PiS związany z prawem aborcyjnym. Kobiety w całym kraju są zszokowane, ale cieszą się, że wiedzą jakie będą następne kroki Prawa i Sprawiedliwości. Piotrowicz dostanie zapewne od prezesa naganę... Następnym razem będzie trzymał język za zębami. Aborcja w Polsce już wkrótce będzie tematem skończonym. 

Klęska "Ratujmy Kobiety"

Klęska projektu "Ratujmy kobiety" odbiła się w całym kraju szerokim echem. Zatrzęsła przede wszystkim polską sceną polityczną, wywołując gigantyczne kontrowersje wokół nazwisk wielu posłów oraz posłanek. Aborcja znów stała się tematem numer jeden. Warto jednak pamiętać, że poza projektem liberalizującym prawo aborcyjne, do Sejmu trafił także pomysł na ustawę zaostrzającą wspomniane przepisy. Chodzi tu oczywiście o projekt "Stop aborcji". Niemal wszyscy byli przekonani, że zaostrzenie przepisów aborcyjnych to fikcja, a projekt prawicowych środowisk zostanie zablokowany przez Prawo i Sprawiedliwość tak jak poprzednio. Wcześniej partię Jarosława Kaczyńskiego powstrzymała potężna skala Czarnego Protestu. Aborcja nadal była ograniczona ustawowa, ale nie w pełni nielegalna. Teraz jest jednak zupełnie inaczej, a protesty są znacznie mniej liczne. Wiele wskazuje na to, że już nic nie powstrzyma prawicy przed zmianą prawa aborcyjnego. Aborcja wkrótce będzie tematem skończonym. ZOBACZ TAKŻE: Rozjuszony Kaczyński niszczy swoich! Chce natychmiastowych ZMIAN

Niespodziewana opinia, aborcja skończona

Na temat projektu wypowiedział się wreszcie przedstawiciel rządzącego PiS, Stanisław Piotrowicz. Jego słowa zadziwiły wielu wyborców, którzy spodziewali się, że w przedwyborczym maratonie partia będzie starała się raczej nie wchodzić w gorące spory światopoglądowe. Piotrowicz wygadał się jednak i przyznał, że PiS pozytywnie rozpatrzy ustawę, po to by ograniczyć liczbę dokonywanych w Polsce aborcji. Zamiast trzymać język za zębami zgodnie z planem Kaczyńskiego, potwierdził największe obawy polskich kobiet. Najprawdopodobniej nie będzie już odwrotu. Skoro Piotrowicz przypadkiem potwierdził intencje partii rządzącej, to sytuacja jest już klarowna. Trudno uwierzyć w to, że Jarosław Kaczyński zmieni plany, ponieważ wyszły one na jaw wcześniej niż to sobie wymyślił. ZOBACZ TAKŻE: PiS właśnie TRACI władzę! Ujawniono szokujący plan - Po stronie PiS jest determinacja, żeby ten projekt rozpatrzyć jak najszybciej. Chodzi bowiem o to, żeby ograniczyć aborcję - stwierdził poseł, ostatecznie ujawniając stosunek PiS do tematu.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News