Niesamowity zwrot akcji w małżeństwie Justyny i Piotra Żyłów. "Taniec z gwiazdami" zmienił wszystko

Niesamowity zwrot akcji w małżeństwie Justyny i Piotra Żyłów. "Taniec z gwiazdami" zmienił wszystko Źródło: fot. instagram.com

Piotr Żyła podczas rozwodu, nie miał najlepszego kontaktu ze swoją żoną. Jednak, jak podaje Plotek, w ich relacji nieoczekiwanie nastąpił poważny zwrot akcji.

Piotr Żyła bez wątpienia tegoroczny sezon sportowy może uznać za udany. Mimo to zeszłoroczne wydarzenia będą się jeszcze bardzo długo za nim ciągnęły. W 2018 media żyły sprawami małżeńskimi Żyłów, rozpad ich małżeństwa był tylko i wyłącznie kwestią czasu. Jednocześnie otworzyło to przed Justyną drzwi do kariery w show-biznesie. Takiej okazji blogerka nie mogła przegapić. Jednak sława i pieniądze to nie jedyne plusy jej obecności w mediach.

Media: Piotr Żyła zbliżył się do swojej byłej żony

Po relacjach w mediach społecznościowych publikowanych przez Justynę Żyłę można było się spodziewać, że celebrytka nie będzie chciała mieć już nic wspólnego ze swoim byłym mężem, a ich kontakt będzie ograniczał się do absolutnego minimum podczas spotkań z dziećmi.

Jednak okazało się, że aktualnie jest absolutnie na odwrót. Jak podaje portal Plotek, byli małżonkowie zbliżyli się do siebie, a to wszystko za sprawą wzięcia przez Justynę udziały w programie "Taniec z gwiazdami". Co więcej, cały czas kibicuje Piotrkowi Żyle podczas zawodów.

 - Mamy kontakt. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wstawiłam zdjęcie też szwagra na podium, bo bił życiówkę za życiówką. Ja naprawdę bardzo im kibicuje i podziwiam jako sportowców. Wszystko się układa i idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim dla dobra naszych dzieciaków - mówiła Justyna Żyła.

Dodatkowo Justyna Żyła swój udział w tanecznym show również konsultowała ze swoim byłym mężem. Jednocześnie poprosiła go, aby pomógł w opiece nad dziećmi w momencie, kiedy ona będzie ćwiczyć do swoich występów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Informowałam go, że istnieje taka opcja i pytałam, czy jest mi w stanie bardziej pomóc w opiece, jeśli chodzi o dzieciaki. Tak, tak, pomaga - dodaje.

Warto również wspomnieć, że podczas ich rozwodu nie określono z czyjej winy małżeństwo się rozpadło, co jest zastanawiające ze względu na doniesienia o zdradzie i opuszczeniu rodziny przez Piotra. Dodatkowo, małżonkowie doszli natychmiast do porozumienia w sprawie podziału majątkowego, co bez wątpienia nie jest częstą sytuacją. Czyżby ich konflikt był już zażegnany?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Rodzice obrzezali kilkumiesięczne dziecko. Niemowlę nie miało szans na przeżycie

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News