Szczegóły rozwodu Żyłów ujawnione. Piotrek zrobił coś niewiarygodnego

Szczegóły rozwodu Żyłów ujawnione. Piotrek zrobił coś niewiarygodnego Źródło: youtube.com/skijumping

Piotr Żyła zapewne coraz bardziej czeka na sylwestrową noc, podczas której będzie mógł pożegnać bardzo trudny rok. Większość ostatnich miesięcy upłynęła mu pod znakiem problemów w związku małżeńskim, które znalazły swoje rozwiązanie dopiero po podjęciu decyzji o rozwodzie.

Piotr Żyła od pewnego czasu zachowuje się zupełnie inaczej, niż nas do tego przyzwyczaił. Skoczek niestroniący od bardzo sympatycznych wypowiedzi zdecydowanie ukrócił swoją aktywność medialną. Wiele osób widzi w tym pokłosie rozstania z Justyną Żyłą. Para przed kilkoma tygodniami zakończyła swój związek. Dopiero niedawno mediom udało się dotrzeć do szczegółów rozwodu znanej pary.

Piotr Żyła rozwiódł się z żoną. Poznaliśmy szczegóły

Kryzys związku Piotra Żyły i jego żony obiegł całą Polskę i miał mało wspólnego z cichym rozstaniem, przebiegającym z dala od zgiełku medialnego. Zaczęło się od publikacji Justyny, która zarzuciła mężowi spotykanie się z inną kobietą. Doszło nawet do tego, że podawała publicznie treści wiadomości, które skoczek narciarski miał wymieniać ze swoją rzekomą kochanką. Wszelkie kolejne doniesienia o ich problemach małżeńskich cieszyły się bardzo dużą popularnością w show-biznesowych portalach i prasie. Wydawało się, że im bardziej konflikt między małżonkami się zaognia, tym więcej zyskuje na nim Justyna Żyła. W ciągu tego roku trafiła przecież do "Playboya", a następnie otrzymała swój własny program w stacji Active Family. Z drugiej strony, Piotr Żyła stawał się coraz bardziej wycofany. Wkraczając w nowy sezon zaskoczył jednak wszystkich swoją bardzo dobrą formą, co miało być pokłosiem już zakończonego związku z żoną. Media podawały, że na początku listopada para oficjalnie postanowiła zakończyć wieloletni związek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aż dziwne, że w całej otoczce medialnej, która wytworzyła się wokół ich małżeństwa, Justynie i Piotrowi udało się przez długi czas zachowywać w tajemnicy ustalenia rozwodowe. Do pierwszych konkretów dotarł magazyn "Flesz". Okazało się, że ten finalny etap ich wspólnej podróży zakończył się polubownie. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej wydał wyrok w sprawie rozwodowej, co ważne, bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron. Dodatkowo Piotr zdecydował się oddać swojej byłej już żonie dom w Wiśle, w którym będzie mogła dalej wychowywać ich dzieci. Jak podano na łamach magazynu, Piotr Żyła od momentu rozwodu spotyka się z dziećmi dwa razy w tygodniu. Opiekę nad swoimi pociechami sprawuje również w co drugi weekend, o ile nie ma wówczas zaplanowanych zawodów sportowych. ZOBACZ TAKŻE
  1. Sławomir zdradził swój największy sekret! To dlatego mu się udało? 
  2. Międzynarodowy skandal z Wisłą Kraków! Zostali oszukani przez inwestorów? 
  3. Parafianie dostali skandaliczne życzenia od księdza. Będą musieli za nie zapłacić 
  4. Edyta Herbuś ma męża? Spadniecie z krzeseł
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News