Przyjaciel Piotra Żyły alarmuje. Skoczek wciąż nie pozbierał się po rozwodzie

Przyjaciel Piotra Żyły alarmuje. Skoczek wciąż nie pozbierał się po rozwodzie Źródło: fot.youtube.com/superexpress

Piotr Żyła nie radzi sobie po rozwodzie? Według słów przyjaciela skoczka narciarskiego mężczyzna ma nie radzić sobie z samotnością po utracie swojej żony, z którą rozwiódł się na jesieni 2018 roku. Czy sportowiec postanowi wrócić do swojej byłej ukochanej?

Piotr Żyła to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Lata temu sportowiec błyszczał także w świecie show-biznesu, gdzie dał się poznać jako jeden z weselszych mieszkańców naszego kraju. Niestety, ale takie zachowania w przypadku Żyły mają być już przeszłością. Teraz według jednego z najbliższych przyjaciół sportowca wszystko miało się zmienić. Powodem tego jest rozwód z Justyną Żyłą.

Piotr Żyła stracił poczucie humoru?

O ile uczestnik Olimpiad i utytułowany polski skoczek dał się poznać jako postać bardzo zabawna, a telewizje często dały mu się wypowiadać ze względu na jego humorystyczne teksty to teraz coraz rzadziej pokazują sportowca. Wszystko przez zmiany, jakie miały miejsce w życiu mężczyzny, który miał utracić całe charakterystyczne dla siebie poczucie humoru z powodu rozwodu z Justyną. - Można dążyć do zmiany, ale krok po kroku. On jednym cięciem z wesołego, roześmianego i naturalnego, dodajmy, Piotra Żyły stał się mrukiem patrzącym w czubek butów. Według mnie to go stłamsiło […]. Nie jest sobą i zaczyna się to odbijać. To jest po prostu nienaturalne - powiedział jeden z przyjaciół sportowca, który przy okazji jest fizjoterapeutą w polskiej kadrze narodowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy relację Żyłów da się naprawić?

Sam rozwód z Justyną Żyłą i początek życia z nową partnerką wcale nie miał być tak udany, jak mogło się wydawać i jak informowały media. Sama celebrytka strasznie tęskniła za mężem i nawet za pomocą social mediów próbowała zwrócić na siebie uwagę Piotra, publikując szczegóły z ich życia prywatnego. Sama żona sportowca także przyznawała w wywiadach, że próbowała terapii małżeńskiej, która miała poprawić relację między małżonkami. - Na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził - opowiadała była żona sportowca. Czy zważając na sentyment do byłej małżonki Piotr Żyła będzie próbował do niej wrócić? A może sama Justyna, która obecnie robi karierę w show-biznesie nie zdecyduje się "dwa razy wchodzić do tej samej rzeki"? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Magda Gessler zaatakowała Dodę? "Zaraza"
  2. Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni
  3. Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!
  4. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News