Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał

Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał Źródło: screen youtube.com/sporttvppl

Piotr Żyła ma za sobą ciężkie momenty. W ostatnim sezonie skoczek nie pokazał się w swojej szczytowej formie. Dodatkowo wyszły na jak jego problemy małżeńskie. Od jego powrotu z zimowych igrzysk olimpijskich Justyna Żyła na bieżąco informuje wszystkich o tym, co się dzieje w ich małżeństwie. Teraz głos zabrał też i sam skoczek.

Cała historia małżeństwa Piotra i Justyny niekiedy przypomina scenariusz telenoweli. Na samym początku dowiedzieliśmy się o kochance sportowca. Potem żona skoczka poinformowała, że jej małżonek chce sobie na nowo ułożyć życie z inną kobietą. Wtedy wszystko nabrało bardzo szybkiego tempa. O ich małżeństwie mówiły media w całym kraju. Ich historia trwa jednak nadal, otwierając coraz to nowych wątków.

Piotr Żyła komentuje poczynania żony

Najświeższym wątkiem w perypetiach małżeńskich sportowca jest informacja, że Piotr Żyła chce wyrzucić żonę z mieszkania. Skoczek praktycznie samodzielnie go zbudował. Małżonkowie aktualnie są w trakcie rozwodu. Dzielą przy tym swój majątek. Według tego, o czym informuje Justyna Żyła. Jej mąż chce, aby spłaciła dom. Przez większość czasu sportowiec milczał w sprawie całej afery. Informował zaledwie, że to nie kochanka jest winna rozpadowi ich małżeństwa. Teraz jednak postanowił zabrać głos. W jednym z wywiadów został zapytany o to, czy chciałby wykreślić ostatnią zimę z życiorysu. Dla wszystkich jest jasne, że jest to aluzja do jego małżeństwa. Z początku jednak Piotr Żyła odpowiada bardzo wymijająco. - Tamten sezon był dobry, chociaż nie najlepszy. Ale mam go za sobą i teraz pracujemy nad tym, by kolejny był lepszy. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i wykonywać swoją pracę na treningach i zawodach na sto procent - odpowiada sportowiec. - Może przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji na mój temat. Chyba jest ich sporo... - dodaje. Z jego słów wprost wynika, że część rzeczy, o których mówi Justyna, nie jest prawdziwa. Fani skoczka bez wątpienia czekają na moment, gdy oczyści on swoje imię, które zostało mocno nadszarpnięte przez pranie ich prywatnych brudów przez małżonkę sportowca. Czas pokaże, czy mu się to uda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec Ronaldo! Real Madryt w żałobie po finale
  2. Zniszczone domy i linie energetyczne! Trąba powietrzna na Mazowszu
  3. Anna Mucha zapamięta to na długo. Playboy brutalnie ją poniżył

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News