Po komentarzu Piotrka Żyły po PŚ rykniecie śmiechem! Dawna forma wróciła ze zdwojoną siłą

Po komentarzu Piotrka Żyły po PŚ rykniecie śmiechem! Dawna forma wróciła ze zdwojoną siłą Źródło: screen youtube.com/Skijumping

Piotr Żyła podczas dzisiejszych zawodów Pucharu Świata pokazał, że nadal potrafi znakomicie skakać. Jednak teraz wszyscy mówią o wypowiedzi skoczka, która miała miejsce już po konkursie.

Piotr Żyła wraz z pozostałymi reprezentantami naszego kraju zajęli w dzisiejszym konkursie drużynowym 4 miejsce, co bez wątpienia jest nie lada osiągnięciem. Oczywiście zawsze miło jest widzieć naszych zawodników stojących "na pudle", ale jak to powiedział sam Żyła, czwarte miejsce jest lepsze od piątego. Sam skoczek podczas dzisiejszych zawodów wykazał się najlepszą formą wśród naszych zawodników, ale to nie to zwróciło największą uwagę widzów oraz internautów.

 - Zawsze jest fajnie na podium stać. Jesteśmy jednak drużyną, wygrywamy razem, przegrywamy razem. Czwarte to moje miejsce w tym sezonie, ale czwarte jest lepsze od piątego - mówił skoczek.

Piotr Żyła znowu w formie

Bez wątpienia ten sezon nie był najłatwiejszy dla Piotra Żyły. Skoczek miał ewidentne problemy w odzyskaniu formy, a dodatkowo jego sytuacja rodzinna wcale tego nie poprawiała. Według wielu osób miała wręcz bardzo duży wpływ na jego wyniki z początku sezonu.

Nawet po wywiadach z nim było widać, że brakuje tego nastawienia i iskry, którą miał do tej pory. Również jego współpracownicy zwrócili na to uwagę, ale wygląda na to, że sportowiec znów wskoczył w siodło i wrócił wszystkim dobrze znany Piotr Żyła.

Skoczek jest bowiem znany nie tylko z bardzo dobrych osiągnięć sportowych. Piotr Żyła to przede wszystkim charakter, który jest wręcz nie do podrobienia i wie to każdy, kto widział, chociażby kilka jego wypowiedzi sprzed lat. Ciągły uśmiech i wiele wypowiedzi, które przejdą bez wątpienia do historii.

W dzisiejszym wywiadzie Żyła sam przyznał, że jest jeszcze trochę zakręcony, ponieważ pomyliły mu się dni tygodnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie będziemy czekać na nie niedzielę - mówił Żyła.

Jednak reporter, który rozmawiał ze skoczkiem, szybko uświadomił go, że niedziela jest już jutro.

 - A tak, trochę się zakręciłem - dodał.

Bez wątpienia na taki powrót czekali wszyscy fani skoczka. Czyżby to oznaczało, że Żyła przywrócił swój wewnętrzny spokój i optymizm, którym zaraża nas już od lat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!
  4. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  5. Julia Wieniawa wsadziła swoje cztery litery w piasek. Zdjęciami pochwaliła się w sieci

źródło: Interia

Następny artykuł