Głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną stało się jakiś czas temu głównym przedmiotem zainteresowania polskich portali plotkarskich. Justyna oskarżała byłego życiowego partnera o zdradę i porzucenie, a on nie pozostał jej dłużny w materiale przygotowanym przez „Uwagę!” TVN. Jak się jednak okazuje, to nie koniec medialnej batalii małżonków.

Kiedy Justyna Żyła ujawniła, jak dokładnie miało wyglądać jej życie u boku znanego skoczka narciarskiego, fani byli oburzeni. Z czasem zaczęli już jednak być zmęczeni wojną między małżonkami, którzy wysuwali wobec siebie kolejne, coraz poważniejsze oskarżenia.

Piotr Żyła ujawnił prawdę w TVN

Ostatecznie Piotr Żyła nie wytrzymał bowiem ataków żony i zdecydował się w programie „Uwaga!” opowiedzieć o swoim życiu rodzinnym. Historia przedstawiona z jego perspektywy całkowicie oburzyła i rozjuszyła byłą partnerkę.

– Informacja o kochance, nie wiem nawet skąd się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę, mieliśmy z Justyną problemy od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko. Justyna kilka razy mnie spakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę, ale nawet kiedy już nie mieszkałam z nią, ciągle przyjeżdżałem do dzieci, spędzałem z nimi każdą wolną chwilę. Podejmowaliśmy próbę terapii małżeńskiej dwukrotnie, ale wszystko szło w złym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie – powiedział niezwykle szczerze skoczek.

Żyła stanowczo odpowiedziała mężowi

Justyna Żyła ostatecznie nie pozostała mu jednak dłużna. Bardzo szybko skomentowała słowa, które wypowiedział w programie stacji TVN.

– Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje – stwierdziła wyraźnie rozzłoszczona Żyła.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Torbicka zaatakowana przez internautów. „W tym wieku to nie przystoi!”

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TVP cierpi przez okrutne plotki. Teraz ucina wszystkie spekulacje

ZOBACZ TAKŻE: Zabili dzikie, zagrożone wyginięciem zwierzę. Twierdzą, że w obronie własnej

Czy lubisz Justynę Żyłę?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!

Zobacz również