Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia Źródło: .

Piotr Żyła bawił się na ślubie Dawida Kubackiego, który właśnie ożenił się z przepiękną Martą Majcher. Para młoda przyjechała do kościoła ekskluzywnym autem Kamila Stocha, a po drodze napotkała góralską "bramkę", która jest tradycją i tamtejszym lokalnym zwyczajem.

Piotr Żyła został przez Dawida Kubackiego zaproszony na swoje wesele. Uroczyste "tak" padło wczoraj w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej, a na ślubie obecni byli znani skoczkowie narciarscy, przyjaciele pana młodego.

Piotr Żyła bawił się na ślubie Kubackiego

Państwo młodzi rok temu postanowili, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Ustalili więc datę swojego ślubu i jak donosi TVN24 właśnie powiedzieli sobie uroczyste "tak" w obecności zgromadzonej rodziny zarówno panny młodej, jak i pana młodego.

Ślub i wesele miały miejsce na podhalańskiej Bachledówce. Do sanktuarium państwo młodzi jechali samochodem pożyczonym od Kamila Stocha, który tej nocy obok Piotra Żyły, a także Macieja Kota i Stefana Huli bawił się na weselu swojego kolegi z zespołu.

Swoją drogą na Bechledówce ożenił się także wspomniany Kamil Stoch, dla którego powrót do tego miejsca musiał mieć wyjątkowe znaczenie. Widok Kubackiego przed ołtarzem z pewnością wzruszył go i jego żonę podwójnie, gdy przypomnieli sobie swoją własną uroczystość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas swojej podróży do kościoła młodzi napotkali przeszkodę, która wcale ich nie zaskoczyła. Była to "bramka", która utworzona została przez tamtejszych górali dalej podtrzymujących dość charakterystyczny zwyczaj. Pan młody musiał więc kilka razy wysiąść z samochodu i dać butelkę wódki, aby górale pozwolili im przejechać.

Marta Majcher, czyli panna młoda, tego dnia wyglądała wręcz olśniewająca. Miała przepiękną suknię, a w czasie podróży nałożyła na swoje ramiona białe futerko. W rękach trzymała także wianek, który świetnie pasował do całości.

Również pan młody nie odstawał. Włożył na siebie elegancki garnitur w kolorze granatowym. Oboje uśmiechnięci chętnie pozowali do wspólnych zdjęć - między innymi z Kamilem Stochem i jego żoną.

Screen shot z filmu TVN24 (materiały prasowe)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News