Afera w domu Kaczyńskiej! Prezes PiS wściekły po ślubie

Afera w domu Kaczyńskiej! Prezes PiS wściekły po ślubie

Dzisiejszy ślub Marty Kaczyńskiej okazał się medialną sensacją. Choć para zapowiadała, że chcą się pobrać jeszcze przed narodzinami kolejnego dziecka, to nikt nie spodziewał się, że to wydarzy się już dzisiaj! Mąż Kaczyńskiej ma jednak problem, jeden fakt ze ślubu z Martą na pewno - delikatnie mówiąc - nie spodobał się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Marta Kaczyńska wyszła za mąż po raz trzeci w sobotę. Tego samego dnia rano przyjechała do Warszawy odebrać obrączki od jubilera, nikt nie wiedział jednak, że do ślubu dojdzie jeszcze tego samego dnia. Uroczystość nie poszła tak, jak początkowo planowano - przysięga w kościele była niemożliwa ze względu na brak odpowiednich dokumentów. Rozwód Kaczyńskiej był zaakceptowany przez Kościół, więc jej żadne zakazy nie dotyczyły. Jednak papiery unieważniające poprzednie małżeństwo Marty nie dotarły na czas z Watykanu - stąd nagła decyzja o ślubie cywilnym.

Jak się jednak okazuje, ślub kościelny, nawet gdyby doszedł do skutku, musiałby odbyć się jednostronnie. Jak donoszą niektóre media, nowy mąż Kaczyńskiej ma być osobą niewierzącą, a na dodatek wziął rozwód z kobietą, z którą ma już trójkę dzieci. To jak twierdzą osoby z bliskiego otoczenia Kaczyńskich, nie podoba się prezesowi PiS, który deklaruje się gorliwym katolikiem radykalnie przestrzegającym kościelne prawa. Marta nie może pochwalić się zatem pełnią szczęścia z nowego związku.

Kim jest mąż Kaczyńskiej, Piotr Zieliński?

Mąż Kaczyńskiej jest milionerem. Pieniądze wydaje w dużej mierze na podróże, między innymi do Dubaju, na Hawaje czy w śnieżne góry. Jest też wielkim fanem drogich garniturów Swoje największe zyski czerpie z warszawskiej stadniny i szkółki jazdy konnej. Jest też jednym z najbardziej znanych trenerów w dyscyplinie zwanej Horseball. W skrócie można określić ten sport jako polo połączone z piłką ręczną. To właśnie dzięki wspólnej miłości do koni Marta Kaczyńska zainteresowała się Piotrem. Łączy ich także bolesna, trudna przeszłość - Piotr, tak samo jak Marta, jest rozwodnikiem, który z poprzedniego związku ma jeszcze trójkę dzieci (podczas gdy Marta ma dwie córki). Razem mają nadzieję stworzyć dobrą, szczęśliwą rodzinę o twardych fundamentach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozenek zrozpaczona. Padła ofiarą oszustów, sprawą zajmie się policja
  2. Szok! W ohydny sposób obrażają Korę po śmierci
  3. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  4. Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz! Reakcja tego psa rozwala
Marta Kaczyńska fot. Facebook Marta Kaczyńska screen youtube.com/24h Aktualności Marta Kaczyńska Facebook.com/@Marta Kaczyńska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News