Internauci zobaczyli jedną z par na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. W komentarzach zawrzało, "Brak szacunku dla zmarłego"

Internauci zobaczyli jedną z par na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. W komentarzach zawrzało, "Brak szacunku dla zmarłego" Źródło: youtube/Orange Polska

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Na pogrzebie 39-latka pojawiło się wiele znanych osób ze świata polskiego show-biznesu. Jedna z par wzbudziła wyjątkowe kontrowersje wśród internautów.

Piotr Woźniak-Starak zostanie ostatecznie pochowany w rodzinnej Fuledzie. Dzień wcześniej odbyła się msza w jego intencji w Konstancinie-Jeziornej, na której oprócz rodziny zjawili się jego znajomi i celebryci, którzy mieli okazję z nim współpracować. Obecność jednej pary oburzyła internautów.

Piotr Woźniak-Starak miał mszę w intencji swojej duszy w Konstancinie-Jeziornej. Kilku gości nie spodobało się internautom

W kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Kosntancinie-Jeziornej można było spotkać wiele osób związanych z polskim filmem. Na miejscu zjawiła się choćby Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, niegdyś wielka miłość Piotra Woźniak-Staraka. Obecni był także Antoni Królikowski oraz Rafał Zawierucha, który grał niedawno w superprodukcji "Pewnego razu w Hollywood". To właśnie ta dwójka, wywołała największe kontrowersje wśród internautów.

Rafał Zawierucha zjawił się z partnerką, natomiast Antoniego Królikowskiego kamery uchwyciły bez towarzyszki. Oburzenie wywołał strój obu panów, którzy nie wyglądali jakby przyszli na pogrzeb. 30-latek przyszedł na miejsce w niebieskiej koszuli, jeansach oraz bejsbolówce. Z kolei Zawierucha miał na sobie rozpiętą, białą koszulę, włożoną w jeansy. Większe kontrowersje wzbudził ubiór jego partnerki, która przyszła na ceremonię w krótkiej spódnicy oraz w koszulce na ramiączka.

Internauci ostro krytykowali zachowanie gości

Internauci nie pozostawili suchej nitki na gościach pogrzebu. Stwierdzili, że nie tylko skompromitowali się strojem nieodpowiednio dobranym do okazji, ale okazali też rażący brak szacunku dla zmarłego. Pod zdjęciami posypała się lawina komentarzy, w których nie szczędzono gorzkich słów celebrytom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Brak szacunku dla zmarłego i rodziny. Idą jak na spacer do parku - pisał użytkownik.

- Brakuje jeszcze waty cukrowej w dłoni To zdjęcie na Krupówkach czy w Międzyzdrojach zostało zrobione? - stwierdziła internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcieli się schronić przed deszczem, chwilę potem cała czwórka nie żyła. Nie mieli szans na ucieczkę

2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

- Wstyd! Ta kobieta ubrała się jak na plaże - napisał użytkownik.

- Bezmózgi. Są nikim a nos prawie w chmurach. Brak szacunku dla zmarłego i rodziny - skomentowała internautka.

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Już nie poprowadzi znanego programu. Po tylu latach gwiazda TVN pożegnała się z widzami
  4. Oświadczył się pięknej kobiecie. Nie wiedział, że od 12 lat jest już jego żoną
  5. Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci

Źródło: Super-Express

Następny artykuł