Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia

Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia Źródło: instagram.com aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zaginął niedaleko swojej posiadłości w Fuledzie, na jeziorze Kisajno, 18 sierpnia ubiegłego roku. Od początku jego pochówek wywoływał liczne dyskusje, ponieważ trumna spoczęła tuż przy domu na Mazurach. Teraz jednak media otrzymały informację, że pojawił się nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka, zdecydowanie przykuwa wzrok.

Piotr Woźniak-Starak spoczął na warszawskich Starych Powązkach? Grób 39-latka pojawił się tam w zaledwie kilka dni, zarząd cmentarza w rozmowie z dziennikarzami twierdzi, że nic nie wie o tym zdarzeniu. Zdjęcia mówią jednak same za siebie.

Grób producenta zdecydowanie wyróżnia się spośród innych

Tabloidy nie mogą uwierzyć - urna z prochami producenta została złożona tuż przy jego posiadłości w Fuledzie, a tymczasem okazuje się, że mogła zostać przeniesiona do Warszawy. Na Starych Powązkach kilka dni temu pojawił się grób, który przykuwa uwagę bukietami oraz sercami z róż, a także polnymi fioletowymi kwiatami. Poza tym na mogile nie ma nagrobka - położono jedynie kamień z wyrytymi personaliami oraz datą urodzin i śmierci.

Grób wygląda na bardzo zadbany, wyróżnia się kolorami na tle innych mogił. Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu go tam nie było - dopiero w niedzielę ktoś zauważył, że taki na Powązkach się pojawił. Nie wiadomo, czy rodzina postanowiła przenieść prochy, aby po prostu mieć bliżej, czy jest to grób symboliczny.

Piotr Woźniak-Starak jednak spoczął w Warszawie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt z rodziny ani jej otoczenia nie skomentował sprawy, ani nie zdradził, czy na Starych Powązkach rzeczywiście znajdują się prochy Piotra Woźniaka-Staraka. Zarząd cmentarza pytany przez "Super Express" twierdzi, że nie wie, kiedy powstał grób. Podobnie księża, którzy mogliby coś wiedzieć, milczą jak zaklęci. Tabloidy sugerują, że rodzina rzeczywiście mogła przenieść z Fuledy prochy 39-latka - zbiegałoby się to nie tylko z rocznicą śmierci, która będzie w sierpniu, ale też z urodzinami Piotra Woźniaka-Staraka. 10 lipca skończyłby 40 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

2. Specjaliści ostrzegają. Na rynku pojawia się coraz więcej fałszywych leków, nie dajcie się oszukać

Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Staraka nadal jest dość dyskusyjna. Jeszcze w zeszłym roku inspektor budowlany orzekł, że teren w Fuledzie, na którym złożono prochy producenta, nie jest katakumbami. 4 sierpnia ma zapaść wyrok, który usłyszy Mirosław S. - to on dokonał pochówku poza terenem cmentarza, w murowanym grobie na terenie posiadłości Staraków. Grozi mu grzywna od 20 zł do 5 tys. zł lub areszt od 5 do 30 dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie moją wątpliwości

Źródło: Facebook, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News