Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie

Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie Źródło: youtube/Gala

Piotr Woźniak-Starak zginął w tym roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Śmierć producenta filmowego była niezwykle trudnym przeżyciem dla jej żony, znanej dziennikarki, Agnieszki Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie, w katakumbie znajdującej się na terenie ogromnej posiadłości Staraków. To właśnie tam obecnie leży urna z prochami 39-letniego producenta filmowego. Choć ostatnio było sporo problemów z sanepidem, który zgłaszał wątpliwości w kwestii miejsca pochówku, to nie przeszkodziło to rodzinie we wspomnieniu zmarłego 1 listopada. 

Piotr Woźniak-Starak wspomniany przez rodzinę w listopadowych obchodach

Fotoreporterom czającym się w okolicach posiadłości Staraków udało się uchwycić przygotowania do listopadowych uroczystości Święta Zmarłych. Wciąż świeża tragedia pozostała w pamięci rodziny, która zebrała się, aby uczcić pamięć producenta filmowego.

Bliscy Piotra Woźniak-Staraka zaczęli gromadzić się na miejscu już od samego rana. Przed grobem zmarłego członka rodziny postawiono krzesła i stoły oraz kwiaty. Na miejscu obecni byli rodzice producenta, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak, oraz oczywiście jego żona. Pierwszego dnia do posiadłości przyjeżdżały auta z gośćmi, drugiego zaś dnia reszta zaproszonych dotarła na miejsce helikopterem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszające sceny przed grobem Piotra Woźniak-Staraka

Zebrani goście czuwali przez godzinę trzymając się za ręce przy grobie, w którym spoczęły szczątki Piotra Woźniak-Staraka. Wszystko z daleka obserwowali fotoreporterzy, którzy zza drzewa robili zdjęcia zebranym. Później wszyscy uczestnicy ceremonii udali się do domostwa, gdzie zniknęli już za drzwiami.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Ze śmiercią Piotra Woźniak-Staraka wiąże się wiele kontrowersji. Pierwszą jest wynik sekcji zwłok, który wykazał, że kierujący łodzią 39-latek miał 1,7 promila we krwi. Ponadto teraz rodzina ma problemy z sanepidem, który nie chce zaklasyfikować miejsca pochówku producenta jako katakumb w świetle prawa. Co za tym idzie, jego pochówek byłby w takim wypadku nielegalny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News