Córki Piotra Rubika oszałamiają urodą. Trudno oderwać od nich wzrok na świątecznym zdjęciu

Córki Piotra Rubika oszałamiają urodą. Trudno oderwać od nich wzrok na świątecznym zdjęciu Źródło: Instagram / agata_rubik

Piotr Rubik spędza święta z rodziną w Australii. Żona kompozytora podzieliła się rodzinną fotografią w mediach społecznościowych. Ich córki odziedziczyły geny po pięknej mamie.

Piotr Rubik od 2008 roku jest mężem modelki, Agaty Paskudzkiej. Para doczekała się dwóch córek - Heleny i Alicji. Niedawno wielbiciele kompozytora mieli okazję zobaczyć całą rodzinę Rubików na świątecznej fotografii, którą udostępniła żona mężczyzny na swoim Instagramie. Dziewczynki są zjawiskowo piękne, zupełnie jaki ich mama.

Piotr Rubik poznał Agatę Paskudzką w czasie pracy przy wyborach Miss w 2005

Małżeństwo modelki i kompozytora trwa do dzisiaj pomimo kontrowersji, które wywołało na początku. Mężczyzna jest dużo starszy od swojej partnerki. Para doczekała się również potomstwa, wspólnie wychowują dwie córki. Chociaż rodzina rzadko pokazuje się publicznie, fani mogli zobaczyć dziewczynki wraz z rodzicami na świątecznych zdjęciach, które ich mama opublikowała na swoim Instagramie.

Rodzina tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędza w Australii. Agata Rubik opublikowała serię świątecznych zdjęć, na których znajdują się ich bliscy. Internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na niezwykłą urodę córek Agaty i Piotra Rubików. Dziewczynki zdecydowanie odziedziczyły geny po swojej pięknej mamie modelce.

- Jak tam Wasze prezenty? Dobrze, że jest Instagram, bo Mikołaj wiedział, gdzie mnie szukać! Na dodatek pomogły mu dwie urocze dziewczynki. Wszyscy byliśmy bardzo grzeczni w tym roku... - napisała Agata Rubik pod świątecznym zdjęciem z córkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Rubik ma przepiękne córki

Na fotografii widać roześmianą kobietę w towarzystwie dwóch dziewczynek. Córki Rubika mają na sobie świąteczne czapki, a w tle widać przyozdobioną choinkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

To niejedyne świąteczne zdjęcie. Kolejna fotografia prezentuje córki w towarzystwie rodziców, a później wszystkich bliskich, którzy świętowali wspólnie z rodziną Piotra Rubika. Internauci są zachwyceni zdjęciami.

 - Wesołych Świat! Ale macie piękne córeczki! - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Pięknych świat dla Was, córeczki jakie śliczne macie - dodała kolejna.


Instagram / agata_rubik

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Kobieta chciała zaimponować teściom prezentem. Kiedy się nie udało mąż ukarał ją w najgorszy sposób
  4. Zbigniew Cybulski zginął potrącony przez pociąg. Żona była zdruzgotana, gdy dowiedziała się skąd wracał
  5. W Polsce powstanie nowy Kościół? Niewiarygodne, gdzie miałyby odbywać się msze

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News