Piotr Polk, słowa do odchodzącej mamy
youtube.com Pasją Nakręceni
Weronika Wasiak - 25 Maja 2020

Wydało się, co Piotr Polk powiedział do odchodzącej mamy. 9 najsmutniejszych słów, jakie można sobie wyobrazić

Piotr Polk bardzo przeżył śmierć ukochanej mamy, która ostatnie chwile spędziła na walce z chorobą. Niestety, w końcu nadszedł czas pożegnania. Wówczas aktor wypowiedział do niej zaledwie 9 słów. Były to najsmutniejsze słowa, jakie kiedykolwiek padły z jego ust, wciąż nie może ich zapomnieć.

Piotr Polk do dziś cierpi po stracie mamy. Do końca, jak sam przyznaje, bił się z myślami, czy dobrą decyzją było umieszczenie jej w ośrodku. W głębi duszy czuł jednak, że tam otrzyma możliwie najlepszą opiekę i niczego nie będzie jej brakować. Gdy nadszedł dzień rozstania, aktor był przy mamie przez cały czas. Chwilę przed jej śmiercią wypowiedział do niej kilka rozrywających serce słów.

Epidemia koronawirusaTata zaprowadził trójkę dzieci do lasu, trzymał je kilka dni. Powód zwala z nóg, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Wiadomo, co Piotr Polk powiedział mamie przed śmiercią

Gwiazdor stracił ojca zaraz po maturze. Wówczas stał się panem domu, a przede wszystkim, oparciem dla ukochanej mamy. Polk chętnie wraca pamięcią do dawnych czasów, dzięki czemu czuje, jakby mama znów była przy nim. Jednocześnie nie jest w stanie ukryć, że jej brak bardzo mu doskwiera. Aktor podkreśla, jak ważne dla niej było budowanie ogniska domowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn nagle upadł na ziemięSyn wrócił z podwórka. Chwilę potem upadł, w szpitalu porażająca prawda wyszła na jaw, fatalne skutkiCzytaj dalej

W końcu jednak spadła na nią okrutna choroba. Ciesząca się wcześniej życiem mama Piotra straciła pamięć i z miesiąca na miesiąc czuła się coraz gorzej. On sam bardzo to przeżywał. Jak przytacza Pomponik, długo bił się z myślami, czy umieścić ją w specjalnym ośrodku. Gdy jednak decyzja zapadła z kilka dni, mimo odległości kilkuset kilometrów, odwiedzał ją w placówce.

- To było dla mnie trudne, miałem wiele nieprzespanych nocy, ale nie czarowałem rzeczywistości. Tam była bezpieczna, ja spokojny o nią - mówił cytowany przez Pomponik Piotr Polk.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany

2. Nie żyje 3-letnie dziecko. Do tragedii doszło w przedszkolu, opiekunka oskarżona o zabójstwo

Z czasem jej stan zaczął się drastycznie pogarszać. Z końcem wakacji ubiegłego roku aktor czuł, że najgorsze jest coraz bliżej. Gwiazdor nie poddawał się do samego końca, choć z dnia na dzień było mu coraz trudniej. W listopadzie doszło do ich ostatniego spotkania. Wstrząśnięty pożegnaniem Polk usiadł przy niej i wypowiedział zaledwie 9 słów: "Dobrze, mama, leć do taty. Nie męcz się dłużej". I rzeczywiście, były to ich ostatnie wspólne chwile.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy białaczki. Nigdy ich nie lekceważcie
  2. Fani pogrążeni w żałobie. Niespodziewanie, młody piłkarz zmarł w trakcie snu. Miał zaledwie 21 lat
  3. Dominika Tajner w końcu przerwała milczenie. Wyznała prawdę o nowym partnerze, padły słowa o ślubie
  4. Najlepszy sposób na wyciśnięcie soku z cytryny. Wszystko trwa kilka sekund
  5. Koronawirus w polskim przedszkolu. Placówka zamknięta, dzieci i rodziny w kwarantannie
  6. Eksperci znaleźli powiązania spożywania kawy z 2 okropnymi chorobami. Mówią o groźnych komplikacjach

Nie myć przed spożyciem6 produktów, których nie należy myć przed spożyciem. Poważny błąd, który popełnia wiele osóbCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News