Kraśko ma ogromne powody do zmartwień. Chodzi o jego rodzinę

Kraśko ma ogromne powody do zmartwień. Chodzi o jego rodzinę

Piotr Kraśko w ostatnim czasie zdecydowanie nie może cieszyć się beztroską. Prezenter ma poważne powody do zmartwień, a dramatyzmu sytuacji dodaje fakt, że chodzi o jego rodzinę. Teraz dziennikarz musi skupić się na najbliższej mu osobie, to szczególnie ważne.

Piotr Kraśko w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile, związane z jego rodziną. Mianowicie dziennikarz bardzo martwi się o swoją mamę, która ostatnio nie czuje się najlepiej. Przed prezenterem i jego żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko naprawdę niełatwe zadanie.

Piotr Kraśko martwi się o mamę

Piotr Kraśko i jego żona w związku z tym, że mama dziennikarza nie czuje się ostatnio najlepiej, zaproponowali jej, żeby przeprowadziła się do ich warszawskiego apartamentu. Dzięki temu mogliby się nią opiekować. Seniorka rodu ma jednak zgoła inne plany, które tylko bardziej martwią pana Piotra. Mama Piotra Kraśki zdecydowała, że uda się do Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Na nic nie zdały się prośby i perswazje rodziny. Chociaż przy bliskich miałaby opiekę i towarzystwo, to jednak jej decyzja pozostała niezmieniona. - Barbara nie chciała nikomu robić kłopotu. Wie, że dzieci są bardzo zapracowane, często nieobecne. A w Skolimowie mieszkają ludzie z branży, jest czas na ciekawe rozmowy i wspomnienia. Przez całą dobę ma też zapewnioną opiekę medyczną - zdradziła w rozmowie z "Na żywo" osoba z otoczenia rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiał pogodzić się z decyzją

Piotr postanowił uszanować zdanie swojej ukochanej mamy, chociaż bardzo się martwi i zdecydowanie wolałby mieć ją przy swoim boku. Musi jednak pamiętać o tym, że jego rodzicielka ma bardzo mocny charakter i nie zmienia raz podjętych decyzji. - Barbara jest bardzo niezależna i ma mocny charakter. Jej syn początkowo wierzył, że zmieni zdanie, ale w końcu uszanował jej wybór. Bardzo ją kocha, zawsze liczył się z jej opinią i szanował jej postanowienia - mówi informator tygodnika.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Choroba zmusiła Omenę Mensah do operacji za granicą. „W Polsce się nie podjęto”
  2. Małgorzata Tusk przyznała, że znajomość sprzed lat prawie zniszczyła jej małżeństwo z Donaldem
  3. Kaczyński podjął decyzję ws. swojej operacji. Wyborcy zaniepokojeni
  4. Lista silnie rakotwórczych produktów z Lidla, Biedronki i innych sklepów. Nowotwór zabija
  5. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News