Piotr Fronczewski trafił w lipcu tego roku do szpitala. Przy aktorze była jego żona oraz córki, w których znalazł oparcie. Nie była to jednak jedyna trudna sytuacja w jego życiu. Aktor wyznał, że już kiedyś – przez zdradę – w jego rodzinie rozegrał się dramat.

Piotr Fronczewski w lipcu trafił do szpitala wprost z desek teatru, w których szlifował swoją kolejną rolę. W trakcie ćwiczeń, aktor źle się poczuł i został przewieziony do placówki medycznej. Tam była potrzebna interwencja specjalisty. Później został tam przez kilka dni. Aktorowi cały czas w powrocie do zdrowia towarzyszyła żona oraz jego córki.

Jak się okazało – w ostatnim wywiadzie, aktor wyznał, że kiedyś przeżył bardzo trudne momenty ze swoją córką. Jego zdrada żony, mocno uderzyła Magdę, młodszą córkę. Była na ojca obrażona przez bardzo długie lata.

Aktor dopuścił się zdrady w latach 80-tych i mimo, że publicznie nie wyjawił nazwiska swojej wybranki, media spekulowały że mowa o Joannie Pacule, którą aktor miał poznać na planie „07, zgłoś się”. Tam kobieta miała oczarować aktora.

Aktor nie opowiedział o samej zdradzie, lecz wyjawił, dlaczego do niej doszło. Fronczewski zaznaczył że dużo wtedy pracował, w domu miał małe dzieci i mało spał. Przyznał, że miał chęć uciec od rodziny w ramiona przygody i tak się stało.

Piotr Fronczewski wrogiem swojej córki

Aktor wyjawił w rozmowie, że córka Magda przeżywała wtedy bunt w stosunku do niego. Towarzyszyła temu lista zarzutów oraz niespełnionych obietnic. Córka wytykała ojcu wszystko, co robił źle. Aktor czuł się krzywdzony, ale znosił to z pokorą. Kiedy niedawno trafił do szpitala – po raz pierwszy szczerze porozmawiał z córka.

Fronczewski zastanawia się, jakim cudem jego młodsze dziecko pamięta, o jego zdradzie. Była wtedy małym dzieckiem! Internauci zastanawiają się, czy ów pozostający w sercu cierń, nie zdecydował o dalszych losach dziewczyny. Magda została psychologiem, mimo że obie córki miały predyspozycje do kariery estradowej. Zarówno Magda, jak i starsza Kasia występowały u boku Majki Jeżowskiej.

Piotr Fronczewski skwitował wywiad mówiąc, że córka chętnie by go położyła na kozetce i przesłuchała. Internauci, z jednej strony usprawiedliwiają Fronczewskiego, z drugiej krytykują, że zdarzenie odbiło się na rodzinie. Aktor popełnił błąd, za który przeprosił, jednak czy to wystarczy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczna sytuacja na koncercie Dody. Piosenkarka wyrzuciła fankę z imprezy
  2. Meghan Markle jest zrozpaczona. Straciła najbliższe jej osoby, to już koniec
  3. Projekt Lady miał zamienić ją w damę. Tego co zrobiła, jej nie…

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]