Piotr Adamczyk pilnie trafił do szpitala, przeżył chwile grozy. Ujawniono dopiero po latach

Piotr Adamczyk pilnie trafił do szpitala, przeżył chwile grozy. Ujawniono dopiero po latach Źródło: Instagram.com piotradamczykactor

Piotr Adamczyk ma za sobą wiele ról w kinowych hitach, które przyniosły mu ogromną popularność i uznanie widzów. Popularny aktor jakiś czas temu uległ poważnemu wypadkowi podczas pracy na planie jednego z filmów i wylądował w szpitalu. Niewielu fanów o tym wiedziało, cała prawda wyszła na jaw dopiero po latach.

Piotr Adamczyk z aktorstwem związany jest od najmłodszych lat. Gwiazdor ma na koncie wiele ról, które przyniosły mu wielką popularność. Niewielu fanów jednak wie, jakiego poświęcenia wymagało od niego wcielenie się w Marcina Paprockiego w komedii "Nie kłam, kochanie". Na planie produkcji doszło do bolesnego wypadku.

Piotr Adamczyk miał wypadek na planie filmu

Gwiazdor pierwsze kroki w aktorstwie stawiał w ognisku teatralnym u Państwa Machulskich przy Teatrze Ochota. W 1995 roku ukończył PWST w Warszawie, później zaczął występować na deskach warszawskiego Teatru Współczesnego, zaczął pojawiać się również przed kamerami. Największą popularność przyniosła mu rola Karola Wojtyły w filmach "Karol - człowiek, który został papieżem" i "Karol - papież, który pozostał człowiekiem".

Aktor ma na koncie już kilkadziesiąt ról serialowych oraz filmowych. W trakcie pracy na planie jednej z komedii romantycznych Piotr Adamczyk doznał poważnej kontuzji. Niewielu fanów wiedziało o tym, że aktor trafił do szpitala po nieszczęśliwym wypadku, który wydarzył się podczas nagrywania jednej ze scen.

Piotr Adamczyk złamał nogę podczas zdjęć do filmu "Nie kłam, kochanie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W filmie "Nie kłam, kochanie" Piotr Adamczyk wcielił się w rolę Marcina Paprockiego. Na planie towarzyszyła aktorowi Marta Żmuda-Trzebiatowska, która zagrała ukochaną bohatera, Anię. W czasie filmowania wspólnej sceny na krakowskim rynku doszło do wypadku, w wyniku którego Piotr Adamczyk złamał nogę.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mamy potwierdzenie, nie żyje

2. Objawy i przyczyny niedoboru witaminy B12. Bez niej nasz organizm nie może sobie poradzić

3. Najbliższa współpracownica Agaty Dudy przypadkiem się wygadała? Ujawniła jej ogromną tajemnicę

W filmie Marcin rozpoczyna rozpaczliwą pogoń za swoją ukochaną po rynku, nie zważając na przeszkody po drodze. W pewnym momencie bohater przeskakuje przez kosz słoneczników. To właśnie podczas jednego z dubli tej sceny, Piotr Adamczyk wylądował na chodniku i nabawił się bolesnej kontuzji. Aktor trafił do szpitala, gdzie potwierdzono złamanie nogi. Choć dzisiaj pewnie wspomina tę sytuację z uśmiechem, wtedy nie było mu do śmiechu. Musiał dokończyć zdjęcia do filmu, zmagając się z dolegliwościami związanymi ze złamaniem nogi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz. Modlitwy nie wystarczyły, nie żyje
  2. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyją 52 osoby, ponad 700 rannych
  3. Ogromne zagrożenie dla osób urodzonych w latach 60. i wcześniej. Najbliższe dni będą najgorsze
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. "Wymaga tego podstawowy szacunek"

Źródło: Chilli Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News