Nie tylko Piotr Woźniak-Starak. Policja podała tragiczny bilans ofiar - 32 osoby straciły życie na Mazurach

Nie tylko Piotr Woźniak-Starak. Policja podała tragiczny bilans ofiar - 32 osoby straciły życie na Mazurach Źródło: flickr/grzegorz_jareczek/

Piotr Woźniak-Starak, który przez kilka dni był poszukiwany, nie żyje. Znany producent filmowy utonął w mazurskim jeziorze i jak się okazje, dołączył tym samym do potwornego grona osób, które straciły życie na mazurskich jeziorach w ostatnim czasie.

Piotr Starak został znaleziony martwy. Choć bliscy do końca mieli nadzieję na szczęśliwe zakończenie, jego ciało wyłowiono z wody kilka dni po zdarzeniu. Niedawno pojawiły się informacje, ukazujące porażającą prawdę. Mundurowi podali bilans utonięć z ostatniego czasu i to tylko na Mazurach. Liczba jest naprawdę potworna.

Nie tylko Piotr zginął w ten sposób. Policja podała tragiczny bilans utonięć na Mazurach 

Od prawie tygodnia, cała Polska żyje sprawą męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z 17 na 18 sierpnia wpadł do wody i przez dłuższy czas pozostał zaginionym. Dopiero niedawno odnaleziono jego ciało, co wstrząsnęło krajem. Chwilę po potwornym finale sprawy, policja ujawniła bilans topielców na Mazurach, sugerując się danymi tylko i wyłącznie od początku czerwca.

Z przekazywanych informacji wynika, że funkcjonariusze odnotowali 32 utonięcia w tych regionach. 5 osób straciło życie w czerwcu, 13 w lipcu i aż 10 w sierpniu. Były to osoby w różnym wieku, jednak najczęściej topielcami okazywali się mężczyźni w średnim wieku. Najmłodszymi byli 20-latkowie. Na wiele ciał natrafiono przypadkiem, jednak nie brakowało interwencji, podczas których ratownicy medyczni przez dłuższy czas starali się przywrócić poszkodowanemu funkcje życiowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozwaga zapewni nam bezpieczeństwo 

Funkcjonariusze z całej Polski, już od początku wiosny, starają się uświadamiać rodaków, jak ważne jest zachowanie ostrożności podczas kąpieli w akwenach wodnych czy nawet basenach. Przestrzegają przed kąpielami po alkoholu czy nieroztropnemu popisywaniu się przed znajomymi. Tłumaczą, że tego typu zachowania najczęściej prowadzą do tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

- Sami musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Należy zwracać uwagę na dzieci pozostawione bez opieki nad wodą. Podczas korzystania ze sprzętu wodnego: kajaków, rowerów wodnych, łódek należy wkładać kamizelki ratunkowe. Nie przeceniajmy swych sił, bo woda to żywioł, którego nie jesteśmy w stanie przewidzieć - mówi Rafał Jackowski, mł. asp. z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: polsatnews

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu